POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga - XIV kolejka08.05.2022


07.05.2022 : Ekstraliga - XIV kolejka
 
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków  40:14 (25:7)  /Dariusz Reks, Michał Jaczek, Jakub Siwiec/
Punkty Budowlani: Nkululeko Ndlovu 10 (P, pd, K), Barend Potgieter 5 (P), Marzuq Maarman 5 (P), Michał Węzka 5 (P), Stanisław Kasprzak 5 (P), Robizon Kelberashvili 5 (P), Kuziwakwashe Kazembe 5 (pd, K).
Punkty Juvenia: Peet Vorster 5 (P), Marcin Morus 5 (P), Riaan Van Zyl 4 (2pd).
Żółte kartki: Gerhardus Pretorius, Stanisław Kasprzak (obaj Budowlani).
 
Posnania Poznań v RC Orkan Sochaczew  28:52 (7:26)  /Adrian Pawlik, Dominik Jastrzębski/
Punkty Posnania: Bartosz Kubalewski 10 (2P), Daniel Gdula 7 (P,pd), Oskar Dębiński 6 (3pd), Jesus Canizales 5 (P).
Punkty Orkan: Peter Steenkamp 17 (P, 6pd), Andre Meyer 10 (2P), Rehann Baumann 5 (P), Mateusz Pawłowski 5 (P), Danco Burger 5 (P), Kacper Wróbel 5 (P), Michał Szwarc 5 (P).
Żółte kartki: Dawid Kinast (Posnania), Michał Szwarc (Orkan).
 
Master Pharm Rugby Łódź SA v Up Fitness Skra Warszawa  30:29 (17:12)  /Tomasz Stępień, Grzegorz Michalik/
Punkty Master Pharm: Kamil Brzozowski 10 (2pd, 2K), Przemysław Serafin 5 (P), Toma Mchedlidze 5 (P), Krystian Pogorzelski 5 (P), Fakasiia Tevita Soafa 5 (P).
Punkty Skra: Paul Fihaki 9 (P, 2pd), Martin Mangongo 5 (P), Bercho Botha 5 (P), Ksawery Struss 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P).
 
MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce  48:14 (24:7)  /Mateusz Ingarden, Monika Macoń, Emil Kozioł/
Punkty Ogniwo: Michał Haznar 18 (2P, 4pd), Mateusz Plichta 10 (P), Oleksandr Czasowski 5 (P), Robert Olszewski 5 (P), Irlaki Tsivtsivadze 5 (P), Łukasz Anuszkiewicz 5 (P).
Punkty Pogoń: Tomasz Bienacki 5 (P), Adrian Chróściel 5 (P), Mamuka Chanchibadze 4 (2pd).
Żółte kartki: Dmytro Mokretsov, Łukasz Anuszkiewicz (obaj Ogniwo), Eduard Vertyletskyj, Kacper Skup (obaj Pogoń).
 

08.05.2022 : Ekstraliga - XIV kolejka
 
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk  22:22 (15:10)  /Dominik Jastrzębski, Daniel Skonieczny, Tomasz Stępień/
Punkty Arka: Dawid Banaszek 7 (2pd, K), Szymon Sirocki 5 (P), Anton Shashero 5 (P), Piotr Bojke 5 (P).
Punkty Lechia: Robert Wójtowicz 5 (P), Zavien Klaasen 5 (P), Paweł Boczulak 5 (pd, K), Kewin Bracik 5 (P), Rafał Janeczko 2 (pd).
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Poznania: Black Roses Posnania
PLR7: VIII Turniej we Wrocławiu I Liga - X kolejka
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 15 65
 02 RC Orkan Sochaczew 15 59
 03 Edach Budowlani Lublin 15 53
 04 RC Lechia Gdańsk 15 49
 05 Master Pharm Łódź 15 42
 06 Up Fitness Skra Warszawa 15 40
 07 RC Arka Gdynia 15 23
 08 RzKS Juvenia Kraków 15 19
 09 KS Posnania Poznań 15 16
 10 Awenta Pogoń Siedlce 15 14