POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga - XVIII kolejka12.06.2022


11.06.2022 : Ekstraliga - XVIII kolejka

Up Fitness Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk  55:26 (19:26)  /Adrian Pawlik, Michał Jaczek, Emil Kozioł/
Punkty Skra: Patryk Chain 20 (2P, 5pd), Siokivaha Taufui Halaifuana 15 (3P), Jan Cal 5 (P), Bercho Botha 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P), Violeti Kolo 5 (P).
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 11 (P, 3pd), Robert Wójtowicz 10 (2P), Bartosz Kruszczyński 5 (P).
Żółte kartki: Mateusz Gołuchowswki, Jonathan O’Neill, Kamil Matysiak (wszyscy Skra).
Czerwona kartka: Dawid Wesołowski (Lechia).

RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków  38:22 (21:8)  /Dariusz Reks, Dariusz Pawlicki, Oktawian Polakowski/
Punkty Orkan: Michał Kępa 13 (P, 4pd), Mateusz Pawłowski 10 (2P), Michał Gadomski 5 (P), Kamil Zieliński 5 (P), Edwin Jansen 5 (P).
Punkty Juvenia: 7-KP, Krzysztof Gola 5 (P), Sam Phiri 5 (P), Riaan van Zyl 5 (pd, K).
Żółte kartki: Adam Lewandowski (Orkan), Cruz Miodowsky (Juvenia).

MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia  13:26 (6:19)  /Łukasz Jasiński, Dominik Jastrzębski, Mirosław Szczepański/
Punkty Ogniwo: Jakub Możejko 6 (2K), Kakha Kavtaradze 5 (P), Wojciech Piotrowicz 2 (pd).
Punkty Arka: Anton Shashero 16 (2P, 3pd), Szymon Sirocki 5 (P), Philip Botha 5 (P).
Żółte kartki: Łukasz Anuszkiewicz, Wojciech Karol, Irakli Tsivtsivadze (wszyscy Ogniwo).

Master Pharm Rugby Łódź v Edach Budowlani Lublin  26:38 (19:14)  /Mateusz Ingarden, Daniel Skonieczny/
Punkty Master Pharm: Kamil Brzozowski 6 (3pd), Przemysław Dobijański 5 (P), David Nibladze 5 (P), Toma Mchedlidze 5 (P), Oleksandr Shevchenko 5 (P).
Punkty Budowlani: Nkululeke Ndlouu 23 (P, 3pd, 4K), Grzegorz Szczepański 5 (P), Berendt Potgieter 5 (P), Gerhardus Pretorius 5 (P).
Żółta kartka: Adrian Seerane (Master Pharm).


12.06.2022 : Ekstraliga - XVIII kolejka

Posnania Poznań v Awenta Pogoń Siedlce  24:33 (7:20)
  /Dominik Jastrzębski, Łukasz Jasiński, Dariusz Pawlicki/

Punkty Posnania: Daniel Gdula 19 (P, 3pd, K), Wojciech Kapustka 5 (P).
Punkty Pogoń: Mamuka Chanchibadze 18 (3pd, 4K), Rati Asatiani 5 (P), Łukasz Korneć 5 (P), Patelesio Sili 5 (P).
Żółte kartki: Michał Hebda, Jesus Canizales, Jędrzej Paul (wszyscy Posnania), Kacper Skup, Patelesio Sili  (obaj Pogoń).

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Łodzi: Krzysztof Staniszewski

GPJ7 i GPK7: II Turniej w Siedlcach Klasyfikacja po II turniejach GPJ7 i GPK7
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 74
 02 RC Orkan Sochaczew 18 70
 03 RC Lechia Gdańsk 18 59
 04 Up Fitness Skra Warszawa 17 56
 05 Edach Budowlani Lublin 17 48
 06 Master Pharm Łódź 18 45
 07 RC Arka Gdynia 18 37
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 26
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18 18
 10 KS Posnania Poznań 18 17