POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Europejska Liga Mistrzów - III-IV runda15.12.2019


Za nami trzecia i czwarta runda (06-08.12.2019 i 13-15.12.2019) Heineken European Rugby Champions Cup czyli Europejskiej Ligi Mistrzów sezonu 2019/2020. Dwadzieścia drużyn gra w fazie grupowej o osiem miejsc premiowanych awansem do ćwierćfinałów.
 
Grupa 1
Lyon 28:0 Benetton Rugby
Northampton Saints 16:43 Leinster Rugby 
Leinster Rugby 50:21 Northampton Saints
Benetton Rugby 25:22 Lyon
Klasyfikacja: 1. Leinster Rugby (Irlandia); 2. Northampton Saints (Anglia); 3. LOU Rugby Lyon (Francja); 4. Benetton Rugby Treviso (Włochy). 
 
Grupa 2
La Rochelle 24:27 Glasgow Warriors
Sale Sharks 20:22 Exeter Chiefs
Glasgow Warriors 7:12 La Rochelle
Exeter Chiefs 35:10 Sale Sharks
Klasyfikacja: 1. Exeter Chiefs (Anglia); 2. Glasgow Warriors (Szkocja); 3. Sale Sharks (Anglia); 4. Stade Rochelais La Rochelle (Francja). 

Grupa 3
Bath Rugby 17:34 ASM Clermont Auvergne
Ulster Rugby 25:24 Harlequins
Harlequins 10:34 Ulster Rugby
ASM Clermont Auvergne 52:26 Bath Rugby
Klasyfikacja: 1. Ulster Rugby (Irlandia); 2. ASM Clermont Auvergne (Francja); 3. Harlequins FC London (Anglia); 4. Bath Rugby (Anglia).
 
Grupa 4
Munster Rugby 10:3 Saracens
Ospreys 19:40 Racing 92
Racing 92 40:27 Ospreys
Saracens 15:6 Munster Rugby
Klasyfikacja: 1. Racing 92 Metro Paris (Francja); 2. Munster Rugby (Irlandia); 3. Saracens (Anglia); 4. Ospreys Rugby (Walia).
 
Grupa 5
Gloucester Rugby 26:17 Connacht Rugby
Toulouse 23:9 Montpellier
Connacht Rugby 27:24 Gloucester Rugby
Montpellier 18:26 Toulouse
Klasyfikacja: 1. Stade Toulousain (Francja); 2. Gloucester Rugby (Anglia); 3. Connacht Rugby (Irlandia); 4. Montpellier Herault Rugby (Francja).
 
Walne PZR wybrało Prezesa i Zarząd WRWSS: Cape Town 7's
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin