POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Finałowe Turnieje Najmłodszych14.06.2014

Ogólnopolski Festiwal Rugby odbył się w weekend na boiskach Gdańska i Sopotu. W sobotę najmłodsi rywalizowali w finałowych Turnieju Dzieci i Młodzież oraz Grand Prix Kadetów Rugby 7, w niedzielę na Ogniwie odbył się otwarty festyn rugby, w którym mógł wziąść udział każdy bez względu na wiek.

Kolejność końcowa w Turnieju Finałowym Dzieci i Młodzieży:
Mini żak (Gdańsk): 1.UKS Czeczewo; 2.Pogoń Siedlce; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Lechia i Gdańsk; 5.Arka Gdynia; 6.SP 5 Poznań; 7.KS Budowlani Łódź; 8.Ogniwo Sopot; 9.UKS Lubień; 10.Tur Chojnice; 11.Sparta Jarocin; 12.RT Łęczna; 13.Budowlani Lublin; 14.Lechia II Gdańsk; 15.SP Ogorzeliny.
Żak (Gdańsk): 1.Orkan Sochaczew; 2.Lechia Gdańsk; 3.Pogoń Siedlce; 4.Budowlani Lublin; 5.Arka Gdynia; 6.KS Budowlani Łódź; 7.Gorce Raba Niżna; 8.Tur Chojnice; 9.Orkan II Sochaczew; 10.Sparta Jarocin.
Młodzik (Sopot): 1.Ogniwo Sopot; 2.Pogoń Siedlce; 3.Arka Gdynia; 4.Orkan Sochaczew; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Budowlani Lublin; 7.Lechia Gdańsk.
 
Klasyfikacja generalna sezonu 2013-2014:
Lp. Klub Mini żak Żak Młodzik Razem
1 Lechia I Gdańsk 152 112 32 296
2 MKS Pogoń Siedlce 116  83 80 279
3 Gorce Raba Nizna 143 65 0 208
4 Budowlani Łódź 62 60 67 189
5 Arka I Gdynia 109 47 32 188
6 UKS Czeczewo 173 12 0 185
7 Ogniwo Sopot 83 0 96 179
8 Budowlani Lublin 28 51 63 142
9 Orkan Sochaczew 0 109  33 142
10 MKR Siedlce 55 19 0 74
11 Tur Chojnice 48 21 0 69
12 Juvenia Kraków 21 17 29 67
13 Biało Czarni Nowy Sącz 49 6 10 65
14 SP 5 Poznań 63 0 0 63
15 UKS Lubień 63 0 0 63
16 Arka Rumia 42 15 0 57
17 Igloo Ruda Śląska 39 11 1 51
18 BBRC Łódź 30 7 10 47
19 UKS 54 Nosorożce/ SP 54 Łódź 21 21 0 42
20 Skra Warszawa 37 0 0 37
21 Czarni w Bytomiu 14 13 8 35
22 Lechia II Gdańsk 35 0 0 35
23 Sparta Jarocin 22 9 0 31
24 Czarni Pruszcz Gdański 19 11 0 30
26 Koliber Sosnowiec 0 16 14 30
26 RC Havirov 13 15 0 28
27 KS Merlin Ozorków 1 0 24 25
28 SP 10 Gdynia 22 0 0 22
29 MKS Pogoń Siedlce II 17 0 0 17
30 SP Kowale 2 15 0 0 15
31  RC Havirov II 15 0 0 15
32 SP Strzała  9 5 0 14
33 Igloo Ruda Śląska II 13 0 0 13
34 RT Łęczna 13 0 0 13
35 SP 38 Lublin 12 0 0 12
36 SP 26 Gdynia 12 0 0 12
37  Budowlani Lublin II 12 0 0 12
38 SP 29 Lublin 11 0 0 11
39 SP Ogorzeliny 11 0 0 11
40 SP Kowale 1 9 0 0 9
41 SP 24 Kraków  I 9 0 0 9
42 UKS 80 Sochaczew 0 7 0 7
43 SP Nieżykowice 7 0 0 7
44 SP 6 Siedlce 3 3 0 6
45 SP 2 Sochaczew 5 0 0 5
46 SP Spiczyn 5 0 0 5
47 SP Strzała Dziewczęta 5 0 0 5
48 Orkan II Sochaczew 0 4 0 4
49 Małopolska 0 0 4 4
50 RC Częstochowa 3 0 0 3
51 SMS Niemce 2 3 0 0 3
52 UKS 5 Wilda 3 0 0 3
53 UKS Gumis Łódź 0 3 0 3
54 Husaria Kalisz 3 0 0 3
55 SP 9 Arka Rumia 3 0 0 3
56 Merlin Ozorków/ Posnania Poznań 0 0 2 2
57 Budowlani Łódź SA 0 0 2 2
58 Rumia Dziewczenta 2 0 0 2
59 SP 7 Siedlce 1 1 0 2
60 Arka II Gdynia 1 0 0 1
61 Posnania 1 0 0 1
62 RK Nowa Huta 0 0 1 1
63 SMS Niemce 1 0 0 1
64 Czarni Pruszcz Gdański II 0 1 0 1
65 SP 48 Kraków 0 1 0 1
66 SP 24 Kraków II 1 0 0 1
67 MAR "Kunickiego" Lublin 0 1 0 1
68 Juvenia Kraków II 1 0 0 1
.
Kolejność końcowa w finałach Grand Prix Kadetów 7:
Kadet (Sopot): 1.Lechia Gdańsk; 2.Orkan Sochaczew; 3.Sparta Jarocin; 4.Ogniwo Sopot; 5.Arka Gdynia; 6.Lechia II Gdańsk.
 
Klasyfikacja generalna sezonu 2013-2014:
1.Lechia Gdańsk 81 punktów; 2.Orkan Sochaczew 40; 3.Sparta Jarocin 30; 4.Arka Gdynia 26; 5.Lechia II Gdańsk 18; 6.Ogniwo Sopot 15; 7.KS Budowlani Łodź 13; 8.Budowlani Lublin 11; 9.Juvenia Kraków 10; 11.Igloo Ruda Śląska 7; 12.Pogoń Siedlce 4; 13.Tur Chojnice 4; 14.Czarni w Bytomiu 4; 15.MKR Siedlce 2; 16.Poznania Poznań 1; 17.Arka Rumia 1; 18.RC Częstochowa 1.
 
Męska 7-mka w walce o elitę! Nowe możliwości, nowe wyzwania
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin