POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

GPS7: Powołania Cleremont-Ferrand22.06.2017

 
Polski Związek Rugby uprzejmie informuje, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na rok 2017 w dniach 27.06-03.07.2017 r. odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej mężczyzn Rugby 7 w Warszawie zakończone turniejem GPS w Clermont-Ferrand we Francji
 
Prosimy wymienionych zawodników o stawienie się w dniu 27.06.2017 r. (wtorek) do godz. 20.30 w Hotelu HOLIDAY PARK mieszczącego się przy ulicy Heroldów 1B w Warszawie.
 
Powołanie otrzymują:
1. Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
2. Fursenko Artur - Juvenia Kraków
3. Charlat Andrzej - USON Nevers
4. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
5. Grabowski Maciej - Budowlani Łódź KS
6. Lament Mateusz - Pogoń Siedlce
7. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
8. Plichta Mateusz - Ogniwo Sopot
9. Stempel Paweł - Pogoń Siedlce
10. Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź SA
11. Popek Patryk - Tytan Gniezno
12. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
13. Sirocki Szymin - Arka Gdynia
14. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
15. Trybus Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
16. Wrona Michał - Posnania Poznań
17. Zeszutek Piotr - Ogniwo Sopot
18. Ćwieka Patryk - Budowlani Lublin
19. Dziok Oskar - Wataha RC Zielona Góra
20. Matyjak Mateusz - Budowlani Łódź SA
 
W skład Kadry trenerskiej wchodzą:
1. Groenewald Blikkies – trener
2. Kozak Andrzej - asystent trenera
3. Przychocki Marek - trener/video-analityk
4. Witczak Grzegorz – kierownik
5. Domański Marcin - fizjoterapeuta
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 22 Turnieje Dzieci i Młodzieży w sezonie 2016-2017
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

WR Sevens Challenge Series - KNK7
Santiago, Chile, 12.08.2022 - 14.08.2022

Kolejność Ekstraligi
 01 RC Orkan Sochaczew 19  
 02 MKS Ogniwo Sopot 19  
 03 Up Fitness Skra Warszawa 18  
 04 RC Lechia Gdańsk 19  
 05 Edach Budowlani Lublin 17  
 06 Master Pharm Łódź 18  
 07 RC Arka Gdynia 18  
 08 RzKS Juvenia Kraków 18  
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18  
 10 KS Posnania Poznań 18