POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

II Liga Kadetów: Sytuacja po III turniejach28.04.2022


II Liga Kadetów po rozegranych III turniejach eliminacyjnych:
 
Grupa A
RK Sparta Jarocin - RC Arka Gdynia      26:24  
MKS Ogniwo Sopot - RK Sparta Jarocin  52:19
MKS Ogniwo Sopot - RC Arka Gdynia      39:33
RC Arka Gdynia - RK Sparta Jarocin        31:14 
RC Arka Gdynia - MKS Ogniwo Sopot     29:31
MKS Ogniwo Sopot - RK Sparta Jarocin 14:40
RC Arka Gdynia - RK Sparta Jarocin        67-7
RC Arka Gdynia - MKS Ogniwo Sopot     vo 25:0  (zgodnie z regulaminem rozgrywek &9 pkt.3 i 8)
MKS Ogniwo Sopot - RK Sparta Jarocin vo  0:25  (zgodnie z regulaminem rozgrywek &9 pkt.3 i 8)
Tabela
1. RC Arka Gdynia       6   12  209 - 117
2. RK Sparta Jarocin    6   11  131 - 188
3. MKS Ogniwo Sopot  6 10   136 - 171
 
Grupa B
Nowa Huta Rugby Klub Kraków - Budowlanych SA Łódź           31:12
Nowa Huta Rugby Klub Kraków - MKS Pogoń Awenta Siedlce   38:0
MKS Pogoń Awenta Siedlce - Budowlanych SA Łódź                  7:12
Nowa Huta Rugby Klub Kraków - Budowlanych SA Łódź           38:5
MKS Pogoń Awenta Siedlce - Budowlanych SA Łódź                   5:37
Nowa Huta Rugby Klub Kraków - MKS Pogoń Awenta Siedlce    74:0
Nowa Huta Rugby Klub Kraków - MKS Pogoń Awenta Siedlce  46:0 (17:0)
MKS Pogoń Awenta Siedlce - Budowlani SA Łódź  10:42 (10:14)
Nowa Huta Rugby Klub Kraków - Budowlani SA Łódź  39:0 (15:0)
Tabela
1. Nowa Huta Rugby Klub Kraków    6 18  266 -17
2. Budowlanych SA Łódź                  6 12  108 - 130
3. MKS Pogoń Awenta Siedlce         6   6    22-  249
 
IV turniej finałowy w rozegrany zostanie w dniu 14.05.2022 na obiektach MOSiR Łódź, na zasadach: mecze w ramach 1/2 finału I GR A z II GR B oraz II GR A z I GR B, następnie zwycięzcy grają o I miejsce, a przegrani o III miejsce.
W związku z wykluczeniem drużyny Ogniwa Sopot (zgodnie z regulaminem rozgrywek &9 pkt.8) mecz i rewanż o V miejsce nie odbędzie się, a drużyna MKS Pogoń Siedlce zostaje sklasyfikowana na 5 miejscu w tabeli końcowej.
 
Harmonogram gier:
Półfinały:
1.RC Arka Gdynia - Budowlanych SA Łódź
2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków - RK Sparta Jarocin  
Finały:
Mecz o 3 miejsce: Przegrani z meczu nr 1 i 2
Mecz o 1 miejsce: Wygrani z meczu  nr 1 i 2
 
Piotr Choduń
Komisarz Rozgrywek MPJ i MPK

RTDiM 21: Memoriał Mirosława Wojtani CLJ: Kolejka VIII
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

WR Sevens Challenge Series - KNK7
Santiago, Chile, 12.08.2022 - 14.08.2022

Kolejność Ekstraligi
 01 RC Orkan Sochaczew 19  
 02 MKS Ogniwo Sopot 19  
 03 Up Fitness Skra Warszawa 18  
 04 RC Lechia Gdańsk 19  
 05 Edach Budowlani Lublin 17  
 06 Master Pharm Łódź 18  
 07 RC Arka Gdynia 18  
 08 RzKS Juvenia Kraków 18  
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18  
 10 KS Posnania Poznań 18