POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II liga: Terminarz jesień 2016 - Aktualizacja30.08.2016


Poniżej przedstawiamy terminarz Pucharu Polski II ligi czyli rundy wstępnej sezonu 2016/2017. Rozgrywki II ligi będą odbywały się systemem każdy z każdym (w trzech grupach bez rewanżów), a następnie zostaną rozegrane mecze półfinałowe i finał o I miejsce. Aktualizacja spowodowana zgłoszeniem się do rozgrywek Posnanii Poznań, w załączniku regulamin.
 
I kolejka - 17/18.09.2016
Grupa Wschodnia
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa
Rugby Białystok v Frogs Warszawa
Grupa Południowa
RC Częstochowa v Miedziowi Lubin
KS Rugby Ruda Śląska v Rugby Wrocław
I kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Posnania Poznań
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra
 
II kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Wschodnia
Legia Warszawa v Frogs Warszawa
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok
Grupa Południowa
Miedziowi Lubin v Rugby Wrocław
RC Częstochowa v KS Rugby Ruda Śląska
II kolejka - 01/02.10.2016
Grupa Zachodnia
Posnania Poznań v Chaos Poznań 
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz
 
III kolejka - 08/09.10.2016
Grupa Wschodnia
Rugby Białystok v Legia Warszawa
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa
Grupa Południowa
KS Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin
Rugby Wrocław v RC Częstochowa
Grupa Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin 
Wataha Zielona Góra v Posnania Poznań
 
IV kolejka - 15/16.10.2016
Grupa Zachodnia
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań
 
V kolejka - 22/23.10.2016
Grupa Zachodnia
Wataha Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz
Posnania Poznań v Sparta Jarocin
 
Półfinały 29/30.10.2016
1. Zachód 1 v Wschód 1
2. Południe 1 v Najlepsza 2
 
Finał 11.11.2016
Zwycięzca półfinału 1 v Zwycięzca półfinału 2
 
Bartosz Ryś

Pliki do pobrania

pdf Regulamin
KS: Konferencja szkoleniowa - jesień 2016 Fabrykanci wygrali Relaks Cup 2016
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin