POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

IRB Tbilisi Cup23.06.2014

W drugiej edycji rozgrywanego na Avchala Stadium w Tbilisi turnieju zwyciężył zespół Argentyna Jaguars (Argentyna A), który w decydującym meczu pokonał Gruzję 26:16. Zwycięzcy pierwszego turnieju i obrońcy trofeum, XV Prezydenta SARFU, nie wzięli udziału w tegorocznej imprezie.
 
Wyniki:
Gruzja v Hiszpania 23:13
Włochy A v Argentyna Jaguars 20:45
Gruzja v Argentyna Jaguars16:26
Włochy A v Hiszpania 37:0
Gruzja v Włochy A 34:10
Argentyna Jaguars v Hiszpania 41:7
 
Kolejność turnieju:
1.Argentyna Jaguars
2.Gruzja
3.Włochy A
4.Hiszpania
 
Składy:
Gruzja:  Zurab Zhvania; Kote Mikautadze; Giorgi Nemsadze; Givi Berishvili; Simon Maisuradze; Giorgi Tkhilaishvili; Lasha Malaguradze; Merab Sharikadze; Davit Kacharava; Rezo Gigauri; Beka Tsiklauri; Muraz Giorgadze; Alexander Todua; Giorgi Begadze; Giorgi Rokhvadze; Lasha Khmaladze; Shalva Mamukashvili; Dimitri Basilaia; Shalva Sutiashili (k); Beka Bitsadze; Tamaz Mtchedlidze; Giorgi Mtchedlishvili; Anton Peikrishvili; Dudu Kubriahvili; Lasha Lomidze; Irakli Qiasashvili. 
Hiszpania: Juan Anaya; Romain Asensi; Francisco Blanco; Guillermo Espinos; Jezus Moreno; Gabriel Agustin Ortiz; Francisco Javier Sanz; Alejandro Blanco; Jose Luis Del Valle; Ignacio Duco Molina; Victor Sanchez; Javier De Juan; Manuel Mora; Adam Newton; Pablo Feijoo (k); Facundo Munilla; Mariano Garcia; Daniel Snee; Pablo Fontes; Francisco Coplet; Alberto Diaz; Jaime Nava; Javier Carrion; Segio Fernanadez; Alejandro Gutierrez Muller; Ignacio Gutierrez Muller.
Argentyna Jaguars: Santiago Garcia Botta; Javier Rojas; Juan Socino; Lucas Ponce; Matias Masera; Lisandro Ahaulli (k); Marcos Bollini; Martin Chappesoni; Gaston Cortes; Sebastian Poeta; Juan Cappiello; Facundo Barrea; Nahuel Lobo; Gonzalo Guitierrez Taboada; Juan Ignacio Brex; Ramiro Moyano; Damian Arias; Facundo Bosch; Lautaro Casado; Dan Isaak; Facundo Iz; Felipe Ezcurra; Lucas Maguire; Tomas Baravalle; Franco Baldoni; Nicolas Proto.
Włochy A: James Ambrosini; Michele Andreotti; Enrico Bacchin; Nicola Belardo; Rudy Biancotti; Giulio Bisegni; Tommaso Boni; Emiliano Caffini; Carlo Canna; Tommaso Castello (k); Gabriele Cicchinelli; Matteo Ferro; Ornel Gega; Filippo Gerosa; Andrea Lovotti; Maxime Mbanda; Alex Morsellino; David Michael Odiete; Edoardo Padovani; Simone Ragusi; Lorenzo Romano; Jacopo Sarto; Marcello Violi; Michele Visentin; Luca Scarsini; Giovanni Scalvi.
 
Zdjęcia http://site.rugby.ge/
IRB Pacific Nations Cup IRB Nations Cup
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin