POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Jak zobaczyć mecz w TVP Sport?19.08.2021


Jak zobaczyć mecz Ekstraligi Rugby w telewizji na kanale TVP Sport? Trzeba mieć w domu telewizor odbierający telewizję naziemną podłączony do internetu oraz mieć aktywowaną w ustawieniach telewizora funkcję o nazwie HbbTV.
Wówczas należy włączyć TVP Sport i czerwonym klawiszem na pilocie uzyskać dostęp do dodatkowych transmisji. Właśnie tam, w każdej kolejce będzie na Was czekać Ekstraliga Rugby! Transmisje będą oczywiście w jakości telewizyjnej z komentarzem, grafikami, powtórkami.
 
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi przez szerokopasmowy Internet. HbbTV można odbierać na telewizorach oraz STB podłączonych do Internetu, w których zainstalowane jest specjalne oprogramowanie umożliwiające odbiór serwisów HbbTV.
 
Kto nie ma takich możliwości technicznych po prostu wchodzi na sport.tvp.pl, klika w zakładkę transmisje i znajduje nasz mecz Ekstraligi Rugby. To proste.

Informacja o Systemie Szkolenia Młodzieży Rugby Championship w Europie?
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Gdynia, 13.11.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 6 30
 02 Up Fitness Skra Warszawa 7 27
 03 RC Orkan Sochaczew 7 25
 04 RC Lechia Gdańsk 7 25
 05 Edach Budowlani Lublin 7 22
 06 Master Pharm Łódź 5 14
 07 RC Arka Gdynia 7 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 7 10
 09 Awenta Pogoń Siedlce 7 2
 10 KS Posnania Poznań 6 0