POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Jak zobaczyć mecz w TVP Sport?19.08.2021


Mecz finałowy pomiędzy Ogniwem Sopot i Orakanem Sochaczew będzie na głównym kanale TVP Sport.
Mecz o III miejsce pozwolą obejrzeć poniższe wskazówki.


Jak zobaczyć mecz Ekstraligi Rugby O III miejsce w telewizji na kanale TVP Sport? Trzeba mieć w domu telewizor odbierający telewizję naziemną podłączony do internetu oraz mieć aktywowaną w ustawieniach telewizora funkcję o nazwie HbbTV.
Wówczas należy włączyć TVP Sport i czerwonym klawiszem na pilocie uzyskać dostęp do dodatkowych transmisji. Właśnie tam, w każdej kolejce będzie na Was czekać Ekstraliga Rugby! Transmisje będą oczywiście w jakości telewizyjnej z komentarzem, grafikami, powtórkami.
 
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi przez szerokopasmowy Internet. HbbTV można odbierać na telewizorach oraz STB podłączonych do Internetu, w których zainstalowane jest specjalne oprogramowanie umożliwiające odbiór serwisów HbbTV.
 
Kto nie ma takich możliwości technicznych po prostu wchodzi na sport.tvp.pl, klika w zakładkę transmisje i znajduje nasz mecz Ekstraligi Rugby. To proste.

Informacja o Systemie Szkolenia Młodzieży Rugby Championship w Europie?
Tabela Ekstraligi
01 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 10 42
02 MKS Ogniwo Sopot 10 40
03 Edach Budowlani Lublin 10 36
04 RC Orkan Sochaczew 10 35
05 RC Lechia Gdańsk 9 22
06 Up Fitness Skra Warszawa 9 18
07 RzKS Juvenia Kraków 9 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 10 9
10 KS Posnania Poznań 10 5