POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 DEV: Powołania na Amsterdam 7's30.05.2022


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 DEVELOPMENT
 
Termin: 03-05.06.2022
Nocleg: Amsterdam, Holandia
Turniej: Sportpark, Bok de Korverweg 6, Amsterdam, Holandia
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
02. Kłak Sandra (nr licencji 9139)
03. Leśniak Aleksandra (nr licencji 9197)
04. Morus Marta (nr licencji 8080)
05. Panasenko Oksana (nr licencji 10142)
06. Respondek Klaudia (nr licencji 7430)
07. Schuster Julianna (nr licencji 9067)
08. Wardaszka Martyna (nr licencji 10898)
09. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
Black Roses Posnania Poznań
10. Beszterda Sandra (nr licencji 9525)
11. Frąckowiak Katarzyna (nr licencji 12253)
12. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz – trener
Stępień Tomasz – asystent trenera
Cajzer Robert – fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr – kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  03.06.2022 r (piątek) o godz. 4:45 na lotnisku w Gdańsku.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną i naturalną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- zawodniczki niepełnoletnie – zgodę opiekuna na dojazd i udział w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 05.06.2022 r około godz. 23:00 przylot do Gdańska.
 
Harmonogram zgrupowania:
03.06 (piątek)
- Podróż do Holandii i zakwaterowanie
04.06 (sobota)
- Udział w turnieju Amsterdam 7’s
05.06 (niedziela)
- Udział w turnieju Amsterdam 7’s
- Powrót do Polski
 
Jacek Zalejarz
p.o. Kierownika Wyszkolenia PZR

WRSS: Londyn 7's RTDiM: Aktualna klasyfikacja na 21.05.2022
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań