POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7: Powołania na eliminacje RWC709.07.2022


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7
 
Termin: 11-18.07.2022
Baza szkoleniowa w Polsce: COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, Władysławowo
Miejsce turnieju: Bukareszt (Rumunia)
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
02. Jaszczyszyn Karolina (nr licencji 4905)
03. Klichowska Anna (nr licencji 7181)
04. Kłak Sandra (nr licencji 9139)
05. Kołdej Małgorzata (nr licencji  10410)
06. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
07. Morus Marta (nr licencji 8080)
08. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
09. Schuster Julianna (nr licencji 9067)
10. Wardaszka Martyna (nr licencji 10898)
11. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
Black Roses Posnania Poznań
12. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
Legia Warszawa
13. Zaishliuk Ilona (nr licencji 12045)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Stępień Tomasz - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Szczepańczyk Agata - manager
Kwidziński Piotr - kierownik, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  11.07.2022 r (poniedziałek) o godz. 13:00 w COS OPO Cetniewo przy ul. Żeromskiego 52 we Władysławowie.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną i sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 18.07.2022 r około godz. 9:00 (przylot do Gdańska).
 
Harmonogram zgrupowania:
11.07 (poniedziałek)
- zakwaterowanie 
- 1 x trening
- 1 x odnowa biologiczna
12.07 (wtorek)
- 2 x trening na boisku 
- 1 x odnowa biologiczna
- 1 x zajęcia teoretyczne
13.07 (środa)
- 1 x trening na boisku 
- 1 x odnowa biologiczna
14.07 (czwartek)
- Podróż do Bukaresztu i zakwaterowanie
15.07 (piątek)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
16.07 (sobota)
- udział w turnieju eliminacyjnym do Pucharu Świata
17.07 (niedziela)
- udział w turnieju eliminacyjnym do Pucharu Świata
18.07 (poniedziałek)
- powrót do Polski i zakończenie zgrupowania
 
ME7 U18: Ząbki - Dzień drugi Zapomniani bohaterowie: Leon Radzikowski
Tabela Ekstraligi
01 MKS Ogniwo Sopot 8 34
02 Master Pharm Rugby Łódź 9 33
03 Up Fitness Skra Warszawa 9 32
04 Edach Budowlani Lublin 8 31
05 RC Orkan Sochaczew 9 30
06 RC Lechia Gdańsk 9 22
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5