POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7: Powołania na zgrupowanie w Gdańsku25.01.2021


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7
 
Termin: 30-31.01.2021
Miejsce: Noclegi - Villa Marina, Gdańsk, ul. Brzeźnieńska 16
               Treningi - hala sportowa, Gdańsk, ul. Meissnera 5
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
02. Jaszczyszyn Karolina (nr licencji 4905)
03. Kołdej Małgorzata (nr licencji  10410)
04. Leśniak Aleksandra (nr licencji 9197)
05. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
06. Morus Marta (nr licencji 8080)
07. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
08. Panasenko Oksana (nr licencji 10142)
09. Respondek Klaudia (nr licencji 7430)
10. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
11. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
12. Zielińska Malwina (nr licencji 8982)
Black Roses Posnania Poznań
13. Nowacka Maria (nr licencji 8095)
Diablice Ruda Śląska
14. Piekorz Angelika (nr licencji 5159)
Legia Warszawa
15. Czumer Tamara (nr licencji 8710)
16. Lachowska Aleksandra (nr licencji 8876)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Stępień Tomasz - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - kierownik, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  30.01.2021 r (sobota) o godz. 16:00 w hali sportowej w Gdańsku, ul. Meissnera 5. 
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości,
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą,
- odzież kadrową,
- bilety komunikacji do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej,
- zawodniczki niepełnoletnie – zgodę opiekuna na dojazd i udział w zgrupowaniu.
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 31.01.2021 r w godzinach południowych.
 
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera kadry do dnia 26.01.2021 r.
 
Harmonogram zgrupowania:
30.01.2021 (sobota)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
31.01.2021 (niedziela)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
 
Janusz Urbanowicz

Przegląd Lig Świata Rugby Art: Tom Browne i pocztówki
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 4 20
 02 RC Lechia Gdańsk 5 20
 03 Up Fitness Skra Warszawa 5 17
 04 Edach Budowlani Lublin 5 17
 05 RC Orkan Sochaczew 5 15
 06 Master Pharm Łódź 3 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 5 9
 08 RC Arka Gdynia 5 8
 09 Awenta Pogoń Siedlce 5 2
 10 KS Posnania Poznań 4 0