POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7: Powołania na zgrupowanie w Gdańsku 220.01.2020


Nazwa Akcji - Zgrupowanie KNK7
 
Termin:   24-26.01.2020
Miejsce: Noclegi - apartamenty w Gdańsku
                Treningi - hala kryta w Gdańsku przy ul. Meissnera 5
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Jaszczyszyn Karolina (nr licencji 4905)
02. Klichowska Anna (nr licencji 7181)
03. Kołdej Małgorzata (nr licencji  10410)
04. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
05. Oboza Klaudia (nr licencji 7430)
06. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
07. Pietrzak Monika (nr licencji 6040)
08. Schuster Julianna (nr licencji 9067)
09. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
10. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
Black Roses Posnania Poznań
11. Kowalczyk Agnieszka (nr licencji 6178)
12. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
Diablice Ruda Śląska
13. Piekorz Angelika (nr licencji 5159)
KS Budowlani Łódź
14. Juźwicka Zuzanna (nr licencji 10815) 
RC Legia Warszawa
15. Czumer Tamara (nr licencji  8710)
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Buchało Jurij - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  24.01.2020 r (piątek) do godz. 19:30 w Gdańsku przy ul. Meissnera 5
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny paszport lub dowód osobisty
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 26.01.2020 r w godzinach popołudniowych.
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 19.01.2020 r

Harmonogram zgrupowania:
24.01 (piątek)
- trening
25.01 (sobota)
- trzy treningi
- zajęcia teoretyczne
26.01 (niedziela)
- trening
- zajęcia teoretyczne
Zarząd PZR - Protokół z 27.12.2019 Czarne Róże w angielskiej Ekstralidze
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 9 35
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 9 26
5 OKS Skra Warszawa 9 23
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 9 15
8 Edach Budowlani Lublin 9 9
9 RC Arka Gdynia 9 1