POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 U16: Powołania na zgrupowanie do Warszawy10.06.2021


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U16

Termin:  12-13.06.2021.
Miejsce: Noclegi - Hotel Meksyk, Warszawa, ul. Marymoncka 34.
               Treningi - boisko AZS AWF, Warszawa, ul. Marymoncka 34.
 
Lista powołanych zawodniczek:
Diablice Ruda Śląska
01. Schutzmann Susanna (nr licencji 12354)
02. Stawicka Kamila (nr licencji 10163)
Juvenia Kraków
03. Nawara Anna (nr licencji 9936)
04. Szarek Laura (nr licencji 9934)
05. Widłak Liliana (nr licencji 10337)
KS Budowlani Łódź
06. Fornalczyk Zofia (nr licencji 11476)
07. Janiak Natalia (nr licencji 10957)
08. Krawczyk Dorota (nr licencji 8375)
09. Łaszcz Martyna (nr licencji 8385)
10. Rowińska Nadia (nr licencji 10864)
Orkan Sochaczew
11. Kopka Maja (nr licencji 10584)
Venol Atomówki Łódź
12. Gumińska Izabela (nr licencji 8460)
13. Olczyk Amelia (nr licencji 11767)
14. Rowińska Lena (nr licencji 11452)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Korona Magdalena - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu 12.06.2021 r (sobota) o godz. 13:30 w Hotelu Meksyk, Warszawa, ul. Marymoncka 34.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- zawodniczki niepełnoletnie: pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 13.06.2021 r około godz. 13.00.
 
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub kierownika kadry do dnia 11.06.2021 r 
 
Harmonogram zgrupowania:
12.06 (sobota)
1 x trening
1 x zajęcia teoretyczne
13.06 (niedziela)
1 x trening
 
Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

TDiM - Klasyfikacja na dzień 05.06.2021 KNK7 U18: Powołania na zgrupowanie do Warszawy
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 77
 02 Master Pharm Łódź 18 73
 03 OKS Skra Warszawa 18 64
 04 RC Orkan Sochaczew 18 51
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 Edach Budowlani Lublin 18 36
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8