POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 U18: Powołania na Mistrzostwa Europy13.07.2021


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U18
 
Termin:  14-18.07.2021
Miejsce: Noclegi - Dom Studencki Politechniki Gdańskiej, ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk.
               Treningi i turniej - stadion GOS, ul. Grunwaldzka 244, Gdańsk.
 
Lista powołanych zawodniczek:
AZS AWF Warszawa
01. Szafaryn Jagoda (nr licencji 10588)
02. Sulisz Aleksandra (nr licencji 11861)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
03. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
04. Morus Marta (nr licencji 8080)
Diablice Ruda Śląska
05. Starowicz Klaudia (nr licencji 10403)
Juvenia Kraków
06. Uroda Laura (nr licencji 8091)
07. Wodarka Katarzyna (nr licencji 9823)
KS Budowlani Łódź
08. Rawecka Oliwia (nr licencji 8390)
09. Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
RC Legia Warszawa
10. Sadowska Julia (nr licencji 9145)
11. Szynawa Natalia (nr licencji 11129)
Venol Atomówki Łódź
12. Wójcik Nela (nr licencji 9606)
Zawodniczki rezerwowe:
Kiełbasa Kinga (nr licencji 10987) - Juvenia Kraków
Szarek Laura (nr licencji 9934) - Juvenia Kraków
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Korona Magdalena - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu 14.07.2021 r (środa) o godz. 13:00 w Domu Studenckim PG, ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości,
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną murawą,
- odzież kadrową,
- bilety komunikacji  do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej,
- zawodniczki niepełnoletnie: pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu.
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 18.07.2021 r około godz. 10.00.
 
Harmonogram zgrupowania:
14.07 (środa)
- zakwaterowanie
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
15.07 (czwartek)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
16.07 (piątek)
- Pierwszy dzień turnieju Mistrzostw Europy
17.07 (sobota)
- Drugi dzień turnieju Mistrzostw Europy
18.07 (niedziela)
- Zakończenie zgrupowania
 
Piotr Kwidziński

Ankieta: Zmiany w SSM Six Nations U20 dla Anglii
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Gdynia, 13.11.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 6 30
 02 Up Fitness Skra Warszawa 7 27
 03 RC Orkan Sochaczew 7 25
 04 RC Lechia Gdańsk 7 25
 05 Edach Budowlani Lublin 7 22
 06 Master Pharm Łódź 5 14
 07 RC Arka Gdynia 7 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 7 10
 09 Awenta Pogoń Siedlce 7 2
 10 KS Posnania Poznań 6 0