POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 U18: Powołania na konsultację25.02.2020


NAZWA AKCJI - KONSULTACJA  KNK R7 U18
 
Termin:  29.02.2020
Miejsce: Trening (gry szkolne) - boisko AZS AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34
 
Lista powołanych zawodniczek:
Atomówki Łódź:
1. Kamińska Sara (nr licencji 10160) - RC Arka Rumia
2. Pietrzak Wiktoria (nr licencji 10251)
3. Robak Antonina (nr licencji 10939)
4. Stefanowicz Alicja (nr licencji 8467)
Ogniwo Sopot
5. Kołodziejczak Aniela (nr licencji 10240)
6. Madaj Dominika (nr licencji 9701)
RC Legia Warszawa
7. Nowak Karolina (nr licencji 9256) - GSZS Nowogrodziec
8. Szynawa Natalia (nr licencji 11129) - Hegemon Mysłowice
Juvenia Kraków
9. Marszalik Paulina (nr licencji 10012)
KS Rugby Gietrzwałd
10. Fiszer Natalia (nr licencji 10858)
KS Budowlani Łódź
11. Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
Diablice Ruda Śląska
12. Sadowska Zuzanna (nr licencji 8443) - RC Arka Rumia
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
13. Zielińska Malwina (nr licencji 8982)
Tygrysice Orkan Sochaczew
14. Szafaryn Jagoda (nr licencji 10588)
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  29.02.2020 r (sobota) o godz. 12:00 w Warszawie przy ul. Marymonckiej 34 (boisko rugby przy hotelu Meksyk)
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 29.02.2020 r w godzinach wieczornych.
 
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera kadry do dnia 25.02.2020 r pod nr tel. 501042907
 
Harmonogram zgrupowania:
29.02 (sobota)
- trening (mecze kontrolne)
- zajęcia teoretyczne
 
Janusz Urbanowicz
 
W Kaliningradzie grali też weterani Tygodnik docenił rugbistów Pogoni
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 9 35
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 9 26
5 OKS Skra Warszawa 9 23
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 9 15
8 Edach Budowlani Lublin 9 9
9 RC Arka Gdynia 9 1