POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 U18: Powołania na konsultację w Gdańsku19.02.2020


NAZWA AKCJI – Konsultacja  KNK R7 U18

Termin: 22.02.2020
Miejsce: Trening - hala kryta, Gdańsk, ul. Meissnera 5
 
Lista powołanych zawodniczek:
Atomówki Łódź:
1. Kamińska Sara (nr licencji 10160) - RC Arka Rumia
2. Pietrzak Wiktoria (nr licencji  10251)
3. Robak Antonina (nr licencji 10939)
4. Stefanowicz Alicja (nr licencji 8467)
Rugby Gietrzwałd
5. Fiszer Natalia (nr licencji 10858)
6. Zduńczyk Agata (nr licencji 11087)
Diablice Ruda Śląska
7. Gliwińska Natalia (nr licencji 8130)
KS Budowlani Łódź
8. Mamcarz Wiktoria (nr licencji 10372)
9. Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
RC Legia Warszawa
10. Nowak Karolina (nr licencji 9256) - GSZS Nowogrodziec
11. Szynawa Natalia (nr licencji 11129) - Hegemon Mysłowice
Ogniwo Sopot
12. Madaj Dominika (nr licencji 9701)
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  22.02.2020 r (sobota) o godz. 14:00 w Gdańsku przy ul. Meissnera 5
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 22.02.2020 r w godzinach wieczornych.

Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera kadry do dnia 19.02.2020 r pod nr tel. 501042907

Harmonogram zgrupowania:
22.02.2020 (sobota)
- trening (mecze kontrolne)
- zajęcia teoretyczne
 
Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

Ciekawa inicjatywa: Trofeum Królów Kalendarz KNK R7: Aktualizacja
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 9 35
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 9 26
5 OKS Skra Warszawa 9 23
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 9 15
8 Edach Budowlani Lublin 9 9
9 RC Arka Gdynia 9 1