POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNM7: Konsultacja w Tarnowie Podgórnym10.01.2022


W dniach 06 - 09 stycznia br. w Tarnowie Podgórnym odbyła się konsultacja męskiej reprezentacji Rugby 7.


W gościnnych obiektach Hotelu 500 i OSiR Tarnowo Podgórne kadra odbyła 18 jednostek treningowych, praktycznych i teoretycznych. Podczas konsultacji główny nacisk szkoleniowy został postawiony na doskonaleniu prawidłowych wzorców ruchu przy wykonywaniu przez zawodników ćwiczeń z zakresu programu motorycznego realizowanego przez męską kadrę narodową Rugby 7.

W konsultacji udział wzięli:
Brzezicki Wojciech (Ogniwo Sopot), Czyszczoń Oskar (Rugby Białystok), Dec Jakub (Edach Budowlani Lublin), Dobijański Przemysław (Master Pharm Rugby Łódź), Gdula Daniel (Posnania Poznań), Gola Krzysztof (Juvenia Kraków), Grabowski Maciej (Edach Budowlani Lublin), Janeczko Bartłomiej (Juvenia Kraków), Kossakowski Milan (Lechia Gdańsk), Morus Marcin (Juvenia Kraków), Pątek Igor (Awenta Pogoń Siedlce), Pętlak Adrian (Orkan Sochaczew), Plichta Dawid (Orkan Sochaczew), Plichta Mateusz (Ogniwo Sopot), Polakiewicz Mateusz (Juvenia Kraków), Popek Patryk (Tytan Gniezno), Reksulak Patryk (Master Pharm Rugby Łódź/Rugby Club Yverdon), Sakwa Patryk (Juvenia Kraków), Specjał Bartłomiej (Rugby Wrocław), Szczepański Grzegorz (Bridgnorth RFC), Trybus Daniel (Posnania Poznań), Wójtowicz Robert (Lechia Gdańsk).

Sztab szkoleniowy:
Andrzej Kozak – Trener
Paweł Stempel – Trener S&C
Artur Mrowicki – Trener Asystent
Jacek Jasiński – Trener Asystent
Wojciech Pogorzelec – Fizjoterapeuta
Grzegorz Witczak – Kierownik

Andrzej Kozak

Europejskie Puchary ocalone KNK7 U18: Powołania na zgrupowanie w Gdańsku
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 15 65
 02 RC Orkan Sochaczew 15 59
 03 Edach Budowlani Lublin 15 53
 04 RC Lechia Gdańsk 15 49
 05 Master Pharm Łódź 15 42
 06 Up Fitness Skra Warszawa 15 40
 07 RC Arka Gdynia 15 23
 08 RzKS Juvenia Kraków 15 19
 09 KS Posnania Poznań 15 16
 10 Awenta Pogoń Siedlce 15 14