POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNM7 U16: Powołania do Zakopanego - Aktualizacja22.07.2021


Kadry Polski U16, Zakopane, 26.07-01.08.2021
 
Poniżej aktualna lista powołanych na akcję Kadry Polski do lat 16 (roczniki 2005/2006) w Zakopanem, która odbędzie się w dniach 26 lipca - 01 sierpnia 2021.
 
Budowlani Łódź
01. Pietrzak Bartłomiej
02. Michałek Bartłomiej
03. Łazowski Aleksander
04. Sikora Bartosz  
05. Czekalski Mateusz 
06. Goździk Sebastian 2006 
07. Woźniak Konrad
08. Stańczykowski Mateusz 2006
Rezerwa
Wilk Eryk 2006 
Kalwinek Sergiusz 2006
 
Juvenia Kraków
09. Polgun Artur
10. Robakowski Filip 
11. Lignar Antoni 2006 
12. Chornyj Oleg 2006
13. Nowicki Patryk
14. Grabowski Oliwer 
 
Arka Gdynia
15. Turzyński Damian 
16. Lebioda Piotr 
17. Borowski Jan 
18. Kuzimski Tymoteusz 
19. Nowak Adam
Rezerwa
Torbiarczyk Robert
 
Orkan Sochaczew
20. Kryś Bartosz
21. Wąsowicz Michał 
22. Budner Jakub 
23. Mikołajczyk Antoni
24. Kamiński Jakub
 
AZS AWF Warszawa
25. Tkaczuk Tomasz 2006 
26. Mączyński Mateusz 2006
 
Lechia Gdańsk
27. Czapkowski Jerzy
28. Rachubka Kacper
Rezerwa:
Kopecki Jan
Ostrowski Dawid 
 
RC Białystok
29. Borkowski Oskar 2006
 
Ogniwo Sopot
30. Lis Wiktor 2006
Rezerwa
Błażuk Oskar 
 
Kadra Trenerska, medyczna
1. Misiak Maciej - Trener
2. Maciejewski Marek  - Trener
3. Dąbrowski Paweł - Trener
4. Błaszczyk Filip - Fizjoterapeuta
 

Powołania, Zakopane 26.07-01.08.2021, Kadra U16 pozycjami

Filary
01. Nowicki Patryk
02. Borowski Jan
03. Budner Jakub
04. Rachubka Kacper
05. Goździk Sebastian 2006
Rezerwa
Ostrowski Dawid
 
Młynarze
06. Czekalski Mateusz 
07. Robakowski Filip 
 
II linia
08. Sikora Bartek  
09. Grabowski Oliwer 2006
10. Mikołajczyk Antoni  2006 
11. Borowski Oskar 2006
Rezerwa
Torbiarczyk Robert
 
III linia
12. Kuzimski Tymoteusz 
13. Tkaczuk Tomasz 2006
14. Woźniak Konrad
15. Kamiński Jakub
16. Nowak Adam 2006
 
Łącznicy
17. Mączyński Mateusz 2006
18. Czapkowski Jerzy
19. Lis Wiktor 2006
20. Kryś Bartosz
21. Chornyj Oleg 2006 
22. Turzyński Damian
Rezerwa
Błażuk Oskar 2006
 
Centry
23. Michałek Bartłomiej 
24. Łazowski Aleksander 
25. Wąsowicz Michał
26. Lebioda Piotr
Rezerwa
Wilk Eryk 2006 
 
Tyły
27. Pietrzak Bartek
28. Polgun Artur
29. Ligner Antoni 2006
30. Stańczykowski Mateusz 2006
Rezerwa
Kalwinek Sergiusz 2006
Kopecki Jan
 
Harmonogram zgrupowania Zakopane 26 lipca - 01 sierpnia 2021.
Zbiórka na akcję - 26 Lipca 2021 (poniedziałek) w godzinach 13.15-14.00, w Zakopanem w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane.
 
Proszę zabrać ze sobą:
- dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,
- zgodę rodziców na udział w w/w akcjach,
- aktualne badania lekarskie,
- oświadczenie o stanie zdrowia (w sprawie Covid-19),
- sprzęt do treningów rugby i LA,
- obuwie do gry w rugby, obuwie do marszobiegów w górach (TPN),
- sprzęt kąpielowy,
- okrycie głowy,
- cały sprzęt kadrowy, OBOWIĄZKOWO!!! (który dostaliście na akcji Olimpijskie Nadzieje).
Pozostali zawodnicy, którzy są pierwszy raz dostaną sprzęt w Zakopanem. 
Będzie to sprzęt treningowy i reprezentacyjny.
 
Harmonogram akcji. Plan Treningów, Zakopane (26.07-1.08). Kadra U16 (2005/2006).
 
26.07.2006 (Poniedziałek)
Przyjazd grupy do godz. 13.15 - 14.00
14.00 - Weryfikacja medyczna (Covid-19)
14.30 - Obiad
15.00 - 15.30 - zajęcia organizacyjne (salka konferencyjna)
16.00 - 17.30 - Trening boisko
18.30 - Kolacja
20.00 - 21.00 – Trening maty judo
 
27.07.2006 (Wtorek)
08.00 - 09.00 - Trening maty judo (grupa Atak - 14 osób)
08.00 - 09.00 - Trening siłownia ciężarowa (grupa Młyn - 16 osób)
09.15 - śniadanie
10.30 - 13.30 TPN 
14.00 - Obiad
17.00 - 18.30 - Trening boisko
19.00 - Kolacja
19.45 - 20.30 - zajęcia teoretyczne (salka konferencyjna)
 
28.07.2021 (Środa)
08.00 - 09.00 - Trening maty judo (grupa Młyn - 16 osób)
08.00 - 09.00 - Trening siłownia ciężarowa (grupa Atak - 14 osób)
09.15 - śniadanie
10.30 - 13.30 TPN
14.00 - Obiad
17.00 - 18.30 - Trening Boisko
19.00 - Kolacja
19.45 - 20.30 - zajęcia teoretyczne (salka konferencyjna)
 
29.07.2021 (Czwartek)
08.00 - 08.45 - Trening maty judo
09.00 - śniadanie
11.00 - 12.00 - Trening Boisko
13.30 - Obiad
17.00 - 18.30 - Trening Boisko/połówka/ (2 grupy po 45 min) trawiaste
17.00 - 18.30 - Siłownia Ciężarowa (2 grupy po 45 min)
# dwie grupy (po około 15 osób) zmieniają się co 45 minut boisko i siłownia
19.00 - Kolacja
19.45 - 20.30 - zajęcia teoretyczne (salka konferencyjna)
 
30.07.2021 (Piątek)
08.00 - śniadanie
09.00 - 14.30 - TPN 
15.00 - obiad
17.30 - 18.30 - pływania
19.00 - kolacja
19.45 - 20.30 - zajęcia teoretyczne (salka konferencyjna)
 
31.07.2021 (Sobota)
09.00 - śniadanie
11.00 - 12.30 - Trening Boisko
13.30 - Obiad
17.00 - 18.30 - Trening Boisko (Test Mecz Kadra A vs Kadra Małopolski/Kadra B)
19.30 - Kolacja
 
01.08.2021 (Niedziela)
08.00 - śniadanie
09.30 - 10.00 - podsumowanie akcji (salka konferencyjna)
10.00 - 11.00 - wyjazd ze zgrupowania
 
Maciej Misiak
 
KNM7 U18: Sprawozdanie z ME w Gdańsku Zaproszenie na Bierhalle Manufaktura Beach Rugby
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 19 81
 02 Master Pharm Łódź 19 74
 03 RC Orkan Sochaczew 19 55
 04 OKS Skra Warszawa 19 64
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 Edach Budowlani Lublin 18 36
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8