POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNM7 U16: Powołanie na Olimpijskie Nadzieje14.06.2022


Kadra U16 Rugby7, „Olimpijskie Nadzieje - Praga 2022"
 
W dniach 20-25.06.2022 odbędzie się akcja kadry Polski U16 Rugby7 w Sochaczewie, Brnie i Pradze (konsultacja i turniej). 
Zbiórka 20 czerwca 2022, w godzinach 13.00-13.30 pod Hotelem Kameralna, ul. Romualda Traugutta 24 B, 96-500, Sochaczew. 
Treningi na obiektach MOSiR Sochaczew.
 
Zawodnicy powinni posiadać na akcję:
- dowód osobisty lub paszport
- Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub autobus),
- pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na samodzielny przyjazd i powrót do domu zgodnie z regulaminem kadry, wraz ze zgodą na udział w akcji kadry Polski i turnieju, wyznaczając na ten czas jako opiekunów trenerów prowadzących akcję,
- sprzęt do treningów rugby,
- koszulki, bluzy kadry Polski z poprzednich akcji,
- obuwie sportowe (płaskie) do treningów LA.
 
Harmonogram akcji:
U16 Rugby7, Sochaczew/Brno 20-25.06.2022
Przyjazd 20 czerwca br. (do godz. 13.30)
24 zawodników plus 6 osoby kadry trenersko technicznej (30 osób)
 
20.06 (poniedziałek)
1. 13.00-14.00 - Przyjazd i zakwaterowanie
2. 13.30-14.00 - obiad
3. 15.30-17.00 - Trening boisko
4. 19.00 – Kolacja
5.20.00-21.00 – Trening boisko
6.21.00-21.30 – zajęcia organizacyjne
 
21.06 (wtorek)
1. 7.45-8.45 - Boisko przy hotelu (małe)
2. 9.00 - śniadanie
3. 11.30-13.00 – Trening boisko
4. 13.30 - Obiad
5. 15.30-17.00 – Trening boisko
6. 19.00 – Kolacja
7. 20.00-21.00 – Zajęcia teoretyczne
 
22.06 (środa)
1. 7.45-8.45 - Boisko przy hotelu (małe)
2. 9.00 - śniadanie
3. 11.30-13.00 – Trening boisko
4. 13.30 - Obiad
5. 15.30-17.00 – Trening boisko
6. 19.00 – Kolacja
7. 20.00-21.00 – Zajęcia teoretyczne
 
23.06 (Czwartek)
1. 9.00 - Śniadanie
2. Zajęcia teoretyczne
3. 11.30-13.00 – Trening boisko
4. 14.00 - Obiad
5. 17.00-18.00 - Trening Boisko
6. 19.00 – Kolacja
7. 20.00-21.00 – Zajęcia teoretyczne
 
24.06 (Piątek)
1. 8.00 – Śniadanie
2. 9.00 – wyjazd do Brna
3. 17.30 – Przyjazd do Brna
4. 18.00 – Zakwaterowanie w Hotelu
5. 19.00 – Kolacja
6. 20.00 – odprawa przed turniejem
 
25.06 (Sobota)
1. 8.00 – Śniadanie
2. 10.00 – 16.00 – Turniej Olimpijskie Nadzieje
3. 16.00 – Obiad
4. 17.00 – Wyjazd do Polski (Kraków, Łódź, Sochaczew, Warszawa)
 
Juvenia Kraków
1. Hornyj Oleg 
2. Lignar Antoni 
3. Prokopowicz Rafał 
4. Konfederat Rusłan 
5. Grabowski Oliwier 
6. Rodskyi Timur 
7. Bydłoń Oliwier 
 
AZS AWF Warszawa
8. Tkaczuk Tomasz 
9. Brzezinski Pedro 
 
Arka Gdynia
10. Zapędowski Adam 
11. Nowak Adam 
12. Gemzała Mateusz 
 
KS Budowlani Łódź
13. Stańczykowski Mateusz 
14. Wilk Eryk 
15. Kalwinek Sergiusz 
 
Budowlani Lublin
16. Boryca Dominik 
17. Niedziółka Mikołaj 
18. Pruchniak Szymon
 
RC Orkan Sochaczew
19. Mikołajczyk Antoni 
20. Hetmanowski Dawid 
21. Wąsowicz Michał
 
Budowlani SA Łódź
22. Hoff Dawid 
 
NHRK Kraków
23. Zapała Kacper 
 
Ogniwo Sopot
24. Wrycz Rekowski Kacper
 
Lechia Gdańsk
25. Śliżewski Szymon  
 
Sztab Szkoleniowy:
Misiak Maciej - Trener
Maciejewski Marek - Trener
Kościelniak Łukasz - Trener
Hetmanowski Patrycjusz - Kierownik
Błaszczykowski Filip/Mróz Mateusz - Fizjoterapeuci 
 
Rezerwa 
(Zawodnik przyjeżdża w zastępstwiedopiero po powiadomieniu przez Trenera):
 
Juvenia Kraków
Kurpatyi Denys
Shevchenko Heorhi
Guzda Kajetan
 
AZS AWF Warszawa
Nowaczyk Michał
Plebanek Witold
Kontuzja:
Mączyński Mateusz
 
Lechia Gdańsk
Romaszko Tomasz 
Balcerzak Antoni
 
Budowlani Lublin
Przewor Mateusz
 
Ogniwo Sopot
Bartnicki Igor
Kontuzjowani:
Błażuk Oskar
Lis Wiktor
 
Orkan Sochaczew
Szymański Franciszek 
Kontuzja:
Brażuk Kacper
Orliński Patryk
 
Rugby Ruda Śląska
Dyrda Jan
 
Arka Gdynia
Banach Nikodem
Kruk Stanisław
 
Budowlani Łódź SA
Wegner Bartek
Cyran Eryk
 
KS Budowlani Łódź
Karkus Blada
Grzegorczyk Dawid
Lechowski Aleksander
Lechowski Nikolas
 
Rugby Białystok
Borkowski Oskar

Maciej Misiak
KNK7 U18: Powołanie na Nadzieje Olimpijskie SLRT: Finał województwa Dolnośląskiego
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań