POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNM U16: TOP 100 powołania do Poznania24.11.2021


Kadra Polski U16 – TOP 100 (Poznań 09-12.12.2021)
 
W dniach 09-12 grudnia 2021 (czwartek - niedziela), odbędzie się akcja szerokiej kadry Polski do lat 16 (roczniki 2006/7).
 
Konsultacja odbędzie się w Poznaniu, zakwaterowanie/wyżywienie: Hotel 500, ul. Poznańska 139, 62-080 Tarnowo Podgórne.
Zajęcia będą odbywać się na boisku krytym (balon) oraz sztucznym.
Przyjazd zawodników i zakwaterowanie w hotelu 09 grudnia br. (czwartek) w godzinach 12.00-13.00
Zawodnicy zobowiązani są mieć ze sobą
- zgodę rodziców na przejazd i udział w akcji,
- dowód tożsamości,
- odpowiedni ubiór do treningów rugby (termo, spodnie dresowe, bluzy, czapki),
- sprzęt kadrowy, jeśli takowy posiadacie,
- czerwone i czarne koszulki lub bluzy treningowe,
- obuwie płaskie sportowe,
- obuwie do gry w rugby na nawierzchni sztucznej (korki lanki),
- maseczki,
- oświadczenie covid,
- wyjeżdżając na kadrę zawodnik powinien być bezwzględnie zdrowy.
W razie braku możliwości udziału w kadrze lub innych powodach np. zdrowotnych, zawodnik, ma poinformować trenera o swojej absencji najpóźniej 24h przed akcją. Zawodnicy z rezerwy przyjeżdżają dopiero po indywidualnym powiadomieniu przez trenera Macieja Misiaka.
 
Transport grup:
1. Mazowsze, Warszawa, Siedlce, Lublin, Białystok, Sochaczew, Łódź - info Maciej Misiak (tel. 608 637 504) przez trenerów klubowych. Autobus odjazd z: 
- Warszawy, czwartek 09.12.2021, o godz. 6.15 (Parking autobusowy, Pałac Kultury Nauki od strony ul. Marszałkowskiej)
- Sochaczewa, czwartek 09.12.2021, o godz. 7.15 (Parking, Pływalnia, ul. Olimpijska)
- Łodzi, czwartek 09.12.2021, o godz. 9.00 (przy stadionie KS Budowlanych Łódź, ul. Górnicza 5)
2. Wybrzeże - info trener Michał Pietryk (tel. 510 566 680)
(autobus z Gdańska, wyjazd czwartek 09.12.2021, o godz. 6.45 z Gdańsk GOKF ul. Grunwaldzka 244)
3. Kraków, Częstochowa, Śląsk - info trener Łukasz Kościelniak (tel. 788 381 535)
- Kraków, wyjazd czwartek 09.12.2021, o godz. 5.30 (stadion Juvenii, ul. Na Błoniach)
- Ruda Śląsk, wyjazd czwartek 09.12.2021., o godz. 7.00 (miejsce do ustalenia z trenerem Kościelniakiem)
4. Wielkopolska/Jarocin – dojazd indywidualny
 
Powołania:
 
Juvenia Kraków
01. Bydłoń Oliwer
02. Choryi Oleg
03. Flaszewski Maciej
04. Grabowski Oliwier
05. Guzda  Kajetan
06. Jedwabny Krystian
07. Lignar  Antonii
08. Polakiewicz Szymon
09. Zhdanovich Viktor
10. Kupratyi Denys
11. Konfedorat Rusłan
12. Shevchenko Heorhii
 
RC Częstochowa/ Juvenia Kraków
13. Godela Fabian
14. Wiewióra Jakub
 
NHRK Kraków
15. Zapała Kacper
16. Scherautz Mateusz
17. Nalepka Filip
18. Ilnicki Oliwier
 
RC Orkan Sochaczew
19. Szydłowski Bartłomiej
20. Mroziński Iwo
21. Islam Reduan
22. Mikołajczyk Antek
23. Brażuk Kacper 
24. Hetmanowski Dawid
25. Madej Michał
26. Madej Bartek
27. Szymański Franek
28. Wąsowicz Michał
29. Żakowski Kacper
30. Orliński Patryk
 
Rugby Białystok/RC Orkan Sochaczew
31. Borkowski Oskar
32. Pyrko Adam
 
Lechia Gdańsk
33. Balcerzak Antoni 
34. Wysocki Kacper 
35. Mejer Maciej 
36. Łopuski Maciej 
37. Dobieglewski Konrad 
38. Kozioł Filip 
39. Niciporuk Nikita 
40. Śliżewski Szymon 
41. Basiuk Volodimir 
42. Nowosielski Kirian 
43. Bagiński Mikołaj
44. Romaszko Tomasz
 
Arka Gdynia
45. Adam Zapędowski
46. Nowak Adam
47. Banach Nikodem
48. Gezmała Mateusz
49. Skwierawski Tomasz
 
Ogniwo Sopot
50. Lis Wiktor (KS Budowlani Łódź)
51. Wrycz-Rekowski Kacper
52. Żelezik Wojciech
53. Bartnicki Igor
54. Błażuk  Oskar (KS Budowlani Łódź)
 
KS Budowlani Łódź
55. Grzegorczyk Dawid
56. Lechowski Aleksander
57. Lechowski Nikolas
58. Stańczykowski Mateusz
59. Wilk Eryk
60. Sergiusz Kalwinek
61. Kacper Gajda
62. Karkus-Blada Michał
 
Budowlani Łódź S.A.
63. Hoff Dawid
64. Cyran Eryk
65. Wegner Antoni
66. Zajączkowski Dawid
67. Płomiński Stanisław
68. Sowiński Maksymilian
69. Jędrasik Igor
 
KS Budowlani Lublin
70. Sałek Hubert
71. Próchniak Szymon
72. Kulczycki Paweł
73. Przewor Mateusz
74. Boryca Dominik
75. Porębski Tomasz
76. Dec Wiktor
77. Jasiński Borys
78. Czerwiński Bartłomiej
 
AZS AWF Warszawa
79. Tkaczuk Tomasz
80. Plebanek Witold
81. Mączyński Mateusz
82. Bogucki Krystian
83. Nowaczyk Michał
84. Cornelissen Max
85. Brzezinski Pedro
86. Wysocki Antoni
 
Skra Warszawa
87. Zawadzki Oskar
88. Stasiuk Tomasz
 
Pogoń Siedlce
89. Grodzki Eryk
90. Klimczyk Dawid
91. Nowiński Dominik
92. Rytel Piotr
 
Sparta Jarocin
93. Jankowski Alan
94. Nowak Filip
95. Gay Samuel
96. Gibki Szymon
 
Rugby Ruda Śląska
97. Dyrda Jan
98. Jendrecki Oliwier 
99. Wojtok Mateusz
100.Kozik Konrad
 
Opieka, szkolenie & wsparcie medyczno-organizacyjne:
01. Misiak Maciej – Trener 
02. Witczak Grzegorz - Kierownik
03. Maciejewski Marek - Trener
04. Berestek Sebastian - Trener
05. Walczak Szymon – Trener/Kierownik
06. Dąbrowski Paweł - Trener
07. Pietryk Michał - Trener
08. Kościelniak Łukasz - Trener
09. Błaszczyk Filip – Fizjoterapeuta 
10. Jabłoński Albert - Fizjoterapeuta
 
REZERWA:
 
Pogoń Siedlce
Wiśniewski Tomasz
Barszcz Jakub
 
RC Orkan Sochaczew
Kamiński Jakub
Marczewski Marcel
Pęsiek Tomasz 
Migda Oskar
Nowakowski Jakub
 
Budowlani Lublin
Pasieczny Kamil
Niedziółka Mikołaj
Ressel Jakub
Grochowski Michał
 
Skra Warszawa
Kalinowski Paweł
Gołacki Jan
Szozda Adrian
 
Rugby Ruda Śląska
Lubosz Oskar
Raniecki Oskar
Barteczko Alan
 
Juvenia Kraków
Juszczak Jakub
Rauczyński Marcin
 
Lechia Gdańsk
Milewski Kajetan 
Zabrocki Dominik 
Jażdzewski Damian 
 
AZS AWF Warszawa
Rowicki Ignacy
Dopadko Antoni
 
Sparta Jarocin
Michalski Damian
 
Ogniwo Sopot
Wołowczyk Nikodem
 
KS Budowlani Łódź
Kmin Wojciech
Goździk Sebastian
 
Budowlani Łódź SA
Wasiak Adrian
 
NHRK Kraków
Lubera Kacper
Przyłucki Kamil
Hojda Tomasz
Jackiewicz Bartosz 
 
Rugby Białystok
Dąbrowski Jakub
 
Harmonogram akcji:
 
CZWARTEK 9.12
12.00-13.00 - Przyjazd zawodników i zakwaterowanie w hotelu, przy ul. Poznańska 139, 62-080 Tarnowo Podgórne. Hotel 500.
13.30 – wyjazd I grupy na trening
14.30 – wyjazd II grupy na trening
14:00 - 16:00 TRENING 1: PLEK TRENING 
18.00/18.30 – obiado - kolacja
19.30 – zajęcia teoretyczne (zawodnicy)
21.00 – meeting trenerzy
 
PIATEK 10.12
8.00/8.30 – śniadanie
9.00 – wyjazd I grupy na trening
10.00 – wyjazd II grupy na trening
9:30 - 11:30 TRENING 1: PLEK TRENING 
12.30/13.00 - obiad
13.30 – wyjazd I grupy na trening
14.45 – wyjazd II grupy na trening
14:00 - 16:30 TRENING 2: PLEK TRENING 
18.30 – kolacja
19.30 – zajęcia teoretyczne (zawodnicy)
21.00 – meeting trenerzy
 
SOBOTA 11.12
8.00 – śniadanie
9.00 – 10.00 – zajęcia teoretyczne (zawodnicy)
12.00/12.30 – obiad
13.30 – wyjazd I grupy na trening
14.45 – wyjazd II grupy na trening
TRENING 1: GOLĘCIN - BOISKO ZEWNĘTRZNE SZTUCZNE g. 14:00 - 16:30 (POSiR) 
13.30 – wyjazd I grupy na trening
14.45 – wyjazd II grupy na trening
17.30/18.00 – kolacja
18.30 – wyjazd I grupy na trening
19.00 – wyjazd II grupy na trening
TRENING 2: PLEK TRENING OD 19:00 - 21:00 
20.30/21.30 – posiłek owoce
 
NIEDZIELA 12.12
Śniadanie 8.00
9.00 – wyjazd I grupy na trening
10.00 – wyjazd II grupy na trening
TRENING 1: PLEK TRENING OD 9:30 - 11:30 
12.00/12.30 – obiad
13.00 – zakończenie konsultacji, wyjazd do domów
 
Opracował: Maciej Sylvester Misiak

Powstaje sekcja AZS UG Gdańsk Przed Pucharem Świata Kobiet 2021
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

International Invitation Women - KNK7
Dubai, 02.12.2021 - 04.12.2021

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 35
 02 RC Orkan Sochaczew 8 30
 03 RC Lechia Gdańsk 8 30
 04 Up Fitness Skra Warszawa 8 28
 05 Edach Budowlani Lublin 8 27
 06 Master Pharm Łódź 7 19
 07 RC Arka Gdynia 8 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 8 10
 09 KS Posnania Poznań 8 6
 10 Awenta Pogoń Siedlce 8 3