POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNM U18: Powołania na konsultację do Gdańska26.07.2019


Konsultacja przygotowująca Kadrę Mężczyzn U18
do Mistrzostw Europy w Rugby, 
Gdańsk 29.07 - 06.08.2019
 
Powołani zawodnicy:
RC Orkan Sochaczew - Szwarc Adam, Mroziński Jan, Miękus Kamil, Kocimski Igor, Wróbel Kacper, Romanowski Patryk, Dobijański Przemysław, Misiak Sebastian, Szwarc Michał
Pogoń Siedlce - Adamiak Krystian, Pątek Igor, Redzik Bartosz
Juvenia Kraków - Bryl Artur,  Polakiewicz Mateusz, Kozioł Jacek, Syska Jakub,
Budowlani Lublin - Dec Jakub, Siedlecki Paweł, Kędzierski Grzegorz
Ogniwo Sopot - Patryk Sakwa, Niespodziany Olaf
Budowlani Łódź - Łaszcz Michał
Husar Bolesławiec - Różycki Patryk
Rezerwa:
Juvenia Kraków - Morus Marcin
 
Sztab trenerski:
Jakub Seklecki - I trener
Jakub Lisiewski - II trener
Jan Szwarc - kierownik
Paweł Stempel  - trener od przygotowania motorycznego 
Karolina Mazurek - fizjoterapeuta
 
Zbiórka zawodników w dniu 29.07.2019 do godz. 15:00 Politechnika Gdańska, Osiedle Studenckie, Dom Studencki nr 8, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5a, 80-434 Gdańsk.  
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym i trawiastym,
- ubrania: spodnie „klasyczne”  koszulki reprezentacyjne, ubranie do treningu na boisku,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Flixbus),
- pisemną zgodę rodziców (lub opiekunów prawnych na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry,
- strój na pływalnie.
Konsultacja kończy się w dniu 6.08.2019 r. o godz. 14.00.
 
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera Klubowego, nie później niż do 26.07.2019 do godz. 18.00.
             
Jakub Seklecki
 
Biuro PZR: Okienko transferowe Posnania wygrała na plaży w Wolsztynie
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 77
 02 Master Pharm Łódź 18 73
 03 OKS Skra Warszawa 18 64
 04 RC Orkan Sochaczew 18 51
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 Edach Budowlani Lublin 18 36
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8