POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNM U18: Powołanie na konsultację do Siedlec01.03.2020


Powołania na konsultację szkoleniową KNM U18


Termin: 07-10.03.2020
Miejsce:  Siedlce
Adres: Hotel Janusz, ul. Pusta 15, 08-110 Siedlce

Lista powołanych zawodników:
 
KS Budowlani Lublin
1.    Gąska Sylwester   nr licencji 6083
2.    Dec Jakub   nr licencji 8022
 
KS Budowlani Łódź
1.    Łaszcz Michał   nr licencji 7937
2.    Madej Makary   nr licencji 9164
3.    Rembowski Artur   nr licencji 7944
4.    Dudek Michał   nr licencji 7932
5.    Zjawiony Mateusz   nr licencji 8123
6.    Bieliński Grzegorz   nr licencji 7951
7.    Nowak Mateusz   nr licencji 7942
8.    Wilczuk Wiktor   nr licencji 8349
9.    Berger Jakub   nr licencji 7930
10.  Owczarek Alan   nr licencji 7943
Rezerwa: Łazowski Karol   nr licencji; Kretschmer Filip   nr licencji 8164

RzKS Juvenia Kraków
1.    Kocimski Igor   nr licencji
2.    Sakwa Patryk   nr licencji 8921
Rezerwa: Warzecha Paweł   nr licencji
 
KS Rugby Ruda Śląska
Rezerwa: Stempin Karol   nr licencji 10068
 
RC Orkan Sochaczew
1.    Romanowski Patryk   nr licencji 8135
2.    Zieliński Kamil   nr licencji 8039
3.    Lewandowski Adam   nr licencji 9415
4.    Wróbel Kacper   nr licencji 8042
5.     Szwarc Adam   nr licencji 8134
Rezerwa: Miękus Kamil   nr licencji 8142; Kaliński Adam   nr licencji 8139; Szufliński Filip   nr licencji 8137

MKS Pogoń Siedlce
1.    Pątek Igor   nr licencji 7830
2.    Bareja Bartłomiej   nr licencji 10037
3.    Skup Kacper   nr licencji 7825
4.    Korneć Łukasz   nr licencji 7787
5.    Radzikowski Arkadiusz   nr licencji 7822

RC Arka Gdynia
1.    Mohyła Dominik   nr licencji 8129
2.    Kuleta Mateusz   nr licencjI
Rezerwa: Kreft Sebastian   nr licencji 9171; Głownia Paweł   nr licencji 8360

RC Legia Warszawa
1.    Skrzydlewski Adrian   nr licencji 9494

MKS Ogniwo Sopot
Rezerwa: Iskierko Jakub   nr licencji 8355; Missan Kamil   nr licencji 9427; Gorlikowski Jakub   nr licencji 9177                                
 
OKS Skra Warszawa
1.     Chain Patryk   nr licencji 10408
2.     Chain Eryk   nr licencji 9414
 
Sztab szkoleniowy:
Trener - Krzysztof Krzewicki
Trener - Grzegorz Kacała
Kierownik - Zbigniew Górniewicz
Fizjoterapeuta - Kacper Jędrysik
 
1. Przyjazd w dniu 07.03.2020 do godz. 14.00
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- sprzęt reprezentacji Polski U-18, Pulsometry!!!
- obuwie do treningu i gry na boisku sztucznym, hali
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
 - ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport)
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży
3. Zakończenie w dniu 10.03.2020 około godz. 20.00 Warszawa

Krzysztof Krzewicki

RET: Po meczu z Holandią Aktualne Licencje Trenerskie 01.03.2020
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1