POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNM U20: Powołania na Mistrzostwa Europy11.03.2020


Powołania KNM U20 ME Championship  
20-29.03.2020 r. Coimbra, Portugalia 
 
Termin :  20-29.03.2020 r.
Miejsce : Portugalia
 
Lista powołanych zawodników:
 
Edach Budowlani Lublin
1. Sylwester Gąska nr licencji 6083
2. Grzegorz Kędzierski nr licencji 4445
3. Jakub Dec nr licencji 8022
 
RC Orkan Sochaczew
1. Michał Szwarc nr licencji 7552
2. Jan Mroziński nr licencji 7542
3. Kamil Zieliński nr licencji 8039
4. Patryk Romanowski nr licencji 8135
5. Sebastian  Misiak nr licencji 7557
6. Przemysław Dobijanski nr licencji 7934
7. Antoni Gołębiowski nr licencji 7056
 
RzKS Juvenia Kraków
1. Bartłomiej Janeczko nr licencji 2654
2. Jakub Kijak nr licencji  10456                                                                                      
 
MKS Ogniwo Sopot
1. Jakub Burek nr licencji 6769
2. Wiktor Wilczuk nr licencji 8349
 
RC Lechia Gdańsk
1. Igor Górniewicz nr licencji 6831
2. Olaf Niespodziany nr licencji 7408
3. Mikołaj Wieczorkowski nr licencji 4962
4. Bartosz Kruszczyński nr licencji 6707
 
Awenta Pogoń Siedlce
1. Krystian Adamiak nr licencji 7525
2. Igor Pątek nr licencji 7830
3. Adrian Skrzydlewski nr licencji 9494
 
KS Budowlani Łódź
1. Michał Łaszcz  nr licencji 7937
2. Makary Madej nr licencji 9164                                                                        
 
Alfa Bydgoszcz
1. Dawid Wołoch nr licencji 7259
 
Poznania Poznań
1. Oskar Dębiński nr licencji 7201
 
Rugby Łódź 
1. Hubert Lewandowski nr licencji 6588
 
Zawodnicy rezerwowi:
1. Nikolas Wołowczyk nr licencji 
2. Mateusz Panek nr licencji 7547
3. Gabriel Brożek nr licencji 7416
4. Michał Dudek nr licencji 7932
 
Sztab szkoleniowy:
Trener - Grzegorz Kacała 
Trener - Krzysztof Krzewicki
Kierownik - Zbigniew Górniewicz
Fizjoterapeuta - Kacper Jędrysik
 
1. Przyjazd w dniu 20.03.2020 do godz. 16.00, Hotel Sengate, ul. Komitetu Obrony Robotników 32, 02-148 Warszawa, 21.03.2020 - wylot do Lizbony [ Warszawa - Monachium  06.00 - 07.40.  Monachium - Lizbona 11.10 - 13.20 ]
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku,
- ubrania  do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.
3. Zakończenie w dniu 29.03.2020  - [ Lizbona - Monachium 06.15 - 10.15 .Monachium - Warszawa 14.45 - 16.15 ]
 
Grzegorz Kacała

Puchar Starosty Siedleckiego Regulamin SSM OOM
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1