POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNM XV: Powołania na zgrupowanie w Gdańsku12.01.2022


KNM XV - Zgrupowanie w Gdańsku
 
MKS Pogoń Siedlce
Krystian Olejek
Łukasz Korneć
 
MKS Ogniwo Sopot
Sylwester Gąska
Adam Piotrowski
Thomas Fidler
Mateusz Plichta
Jan Mroziński
Wojciech Piotrowicz
Radosław Bysewski
Jakub Burek
 
Lechia Gdańsk
Grzegorz Buczek
 
Master Pharm Rugby Łódź
Krystian Pogorzelski
Przemek Dobijański
 
OKS Skra Warszawa
Vaha Halaifonua
Jan Cal
Arkadiusz Janeczko
Eryk Chain
Patryk Chain
 
RC Orkan Sochaczew
Artur Fursenko
Michal Gadomski
 
RC Posnania Poznań
Daniel Gdula
 
RzKS Juvenia Kraków
Marcin Siemaszko
Daniel Tomanek
 
RC Arka Gdynia
Anton Shashero
Dominik Mohyła
 
Rugby Club Yverdon
Patryk Reksulak
 
Bromsgrove RFC
Ed Krawiecki
 
Burry Port RFC
Jakub Malecki
 
Tynedale RFC
Ross Cooke
 
Brighton Blues
Stasio Maltby
 
Macclesfield RFC
Sam Stelmaszek
 
Bigger RFC
Craig Bachurzewski
 
Hornets RFC
Eryk Łuczka
 
Luctonians RFC
George Sweetman
 
 
Sztab szkoleniowy:
Trener główny - Chris Hitt
Asystent trenera - Morgan Stoddart
Asystent trenera - Gwesyn Price Jones
Analityk Video - Joel Parry
Trener przygotowania fizycznego - Osian Edwards
Lekarz - 
Fizjoterapeuta - 
Fizjoterapeuta -
 
Informacje o zgrupowaniu:
Przyjazd na obóz: Niedziela, 23 stycznia 2022 - Gdańsk
Zakwaterowanie: Novotel Gdańsk Marina, ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
Koniec zgrupowania: Niedziela, 30 stycznia 2022
 
Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną nawierzchnią,
- ubrania: reprezentacyjne oraz do treningu na boisku oraz treningu na siłowni,
- notes, na potrzeby odpraw taktycznych, 
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy,
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.
 
Proszę o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu do piątku 14 stycznia br. na adres email: c.hitt@pzrugby.pl  
 
Chris Hitt

Reprezentacja Polski Kobiet 7 Champions Cup - Rundy 01 i 02
Tabela Ekstraligi
01 MKS Ogniwo Sopot 8 34
02 Master Pharm Rugby Łódź 9 33
03 Up Fitness Skra Warszawa 9 32
04 Edach Budowlani Lublin 8 31
05 RC Orkan Sochaczew 9 30
06 RC Lechia Gdańsk 9 22
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5