POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNM XV U18: Powołania na konsultację w Zakopanem18.01.2023


W dniach 28.01-03.02.2023 w COS OPO Zakopane (ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane) odbędzie się konsultacja szkoleniowa kadry Polski U18 w Rugby XV. Powołania otrzymują następujący zawodnicy (wg klubu macierzystego):


Budowlani Rugby Spółka Akcyjna Łódź  
01.    Dawid Hoff    (nr lic. 11910)    

Klub Sportowy Budowlani Łódź    

02.    Bartłomiej Michałek    (nr lic. 8544)    
03.    Eryk Wilk    (nr lic. 9083)    
04.    Mateusz Stańczykowski    (nr lic. 9580)    
05.    Aleksander Łazowski    (nr lic. 9085)    
06.    Bartosz Sikora    (nr lic. 8765)    
07.    Konrad Woźniak    (nr lic. 9838)    
08.    Mateusz Czekalski    (nr lic. 11689)    
09.    Dawid Grzegorczyk    (nr lic. 10288)    

Klub Sportowy AZS AWF Warszawa    

10.    Tomasz Tkaczuk    (nr lic. 10710)    

Klub Sportowy BBRCŁódź        

11.    Bartłomiej Pietrzak    (nr lic. 8464)    

Klub Sportowy Budowlani Lublin        

12.    Mateusz Przewor    (nr lic. 9865)    
13.    Dominik Boryca    (nr lic. 10657)    
14.    Szymon Próchniak    (nr lic. 9973)    

Klub Sportowy Posnania Poznań       

15.    Jan Zawadzki    (nr lic. 8324)    

Klub Sportowy Rugby Club Bełchatów    

16.    Sergiusz Kalwinek    (nr lic. 10546)    

Miejski Klub Sportowy Ogniwo Sopot    

17.    Oliwier Grabowski    (nr lic. 10627)    

Nowa Huta Rugby Klub Kraków         

18.    Kacper Zapała    (nr lic. 10752)    

Ochocki Klub Sportowy Skra Warszawa      

19.    Oskar Zawadzki    (nr lic. 12457)    

Rugby Białystok            

20.    Oskar Borkowski    (nr lic. 11381)    

Rugby Club Arka Gdynia        

21.    Karol Król    (nr lic. 10232)    
22.    Damian Turzyński    (nr lic. 9879)    
23.    Robert Torbiarczyk    (nr lic. 9872)    
24.    Adam Nowak    (nr lic. 10618)    
25.    Adam Zapędowski    (nr lic. 10614)    
26.    Tymoteusz Kuzimski    (nr lic. 10229)    

Rugby Club Arka Rumia        

27.    Jakub Golla    (nr lic. 11260)    

Rugby Club Lechia Gdańsk        

28.    Jan Kopecki    (nr lic. 9925)    
29.    Karol Fibek    (nr lic. 10975)    
30.    Oskar Jarmoszewski    (nr lic. 12111)    
31.    Dawid Ostrowski    (nr lic. 11523)    

Rugby Club Orkan Sochaczew         

32.    Michał Wąsowicz    (nr lic. 10704)    
33.    Antoni Mikołajczyk    (nr lic. 10697)    
34.    Michał Madej    (nr lic. 10688)    
35.    Patryk Orliński    (nr lic. 10687)    
36.    Bartosz Madej    (nr lic. 10686)    
37.    Bartłomiej Szydłowski    (nr lic. 10702)    

Rzemieślniczy Klub Sportowy Juvenia Kraków

38.    Denys Kupratyi    (nr lic. 11275)
39.    Patryk Szydłowski    (nr lic. 13400)

Wataha Rugby Club Zielona Góra

40.    Rafał Prokopowicz    (nr lic. 8717)    

Zawodnicy rezerwowi       

01.    Hubert Sałek - Klub Sportowy Budowlani Lublin    (nr lic. 10904)
02.    Karol Górski - Klub Sportowy Budowlani Lublin    (nr lic. 10810)
03.    Paweł Kulzycki - Klub Sportowy Budowlani Lublin    (nr lic. 9919)
04.    Igor Bartnicki - Miejski Klub Sportowy Ogniwo Sopot    (nr lic. 11488)
05.    Kacper Wysocki - Rugby Club Lechia Gdańsk    (nr lic. 10978)
06.    Mikołaj Bagiński - Rugby Club Lechia Gdańsk    (nr lic. 11396)
07.    Jakub Kamiński - Rugby Club Orkan Sochaczew     (nr lic. 10696)

Sztab szkoleniowy:
01.    Grzegorz Kacała – p.o. trener U18
02.    Przemysław Pustkowski – trener
03.    Łukasz Szablewski – trener
04.    Paweł Stempel – trener przygotowania motorycznego
05.    Piotr Lorenc – fizjoterapeuta
06.    Zbigniew Górniewicz – kierownik

1.    Przyjazd w dniu 28.01.2023 do godz. 19.00.
2.    Zawodnicy muszą posiadać:
- sprzęt reprezentacji Polski U18,
- obuwie do treningu i gry na boisku naturalnym, sztucznym i hali,
- strój na basen
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz (czapka, rękawiczki)
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby - dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży - II klasa pociąg pospieszny.
3.    Zakończenie w dniu 03.02.2023 około godz. 9.00.

Grzegorz Kacała
p.o. trener U18

Konrad Jarosz trenerem Juvenii Transmisji Ekstraligi - Wiosna 2023
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Gruzja

Mecz Przyjaźni
Łódź, 17.06.2023

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7 - KNK
Algarve, 09.06.2023 - 11.06.2023

Tabela Ekstraligi
01Budo 20111877
02Ogniwo Sopot1875
03Orkan Sochaczew1865
04Edach Budowlani1865
05Lechia Gdańsk1742
06Juvenia Kraków1838
07Arka Gdynia 1725
08Awenta Pogoń1819
09Posnania Poznań1819
10Up Fitness Skra18-72

Wyniki