POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Klasyfikacja Systemu Sportu Młodzieżowego MSiT za 201626.11.2016


Instytut Sportu ogłosił klasyfikacje Systemu Sportu Młodzieżowego MSiT za 2016.

Pierwsze miejsce i miano najlepszego ośrodka szkolącego młodzież zajął klub KS Budowlani Łódź nieznacznie wyprzedzając również znane z dobrego systemu szkolenia młodzieży - RC Orkan Sochaczew i KS Budowlanych Lublin. W klasyfikacji województw najlepsze okazało się województwo pomorskie znów wyprzedzając nieznacznie województwa łódzkie i mazowieckie. W sumie w klasyfikacji SSM zostało sklasyfikowanych 18 klubów oraz 9 województw.

Klasyfikacja województw

 

Województwo

Junior

Kadet

Młodzik

Suma końcowa

1

Pomorskie

89,12

52,00

51,00

192,12

2

Łódzkie

84,58

54,00

15,00

153,58

3

Mazowieckie

82,50

36,00

33,00

151,50

4

Małopolskie

20,00

45,00

27,00

92,00

5

Lubelskie

45,00

32,00

15,00

92,00

6

Wielkopolskie

50,00

18,00

15,00

83,00

7

Dolnośląskie

 

22,00

15,00

37,00

8

Warmińsko-Mazurskie

 

 

9,00

9,00

9

Śląskie

 

 

6,00

6,00

 

Suma końcowa

371,20

259,00

186,00

816,20


Klasyfikacja klubów

 

Nazwa klubu

Województwo

Junior

Kadet

Młodzik

Suma końcowa

1

KS Budowlani Łódź

ŁDZ

75,00

40,00

12,00

127,00

2

Rugby Club Orkan Sochaczew

MAZ

57,50

36,00

27,00

120,50

3

KS Budowlani Lublin

LUB

45,00

32,00

15,00

92,00

4

Rugby Club Lechia Gdańsk

POM

40,00

28,00

18,00

86,00

5

RzKS Juvenia Kraków

MŁP

20,00

45,00

18,00

83,00

6

Rugby Club Arka Gdynia

POM

35,00

24,00

12,00

71,00

7

Rugby Klub Sparta Jarocin

WLP

50,00

 

15,00

65,00

8

MKS Pogoń Siedlce

MAZ

25,00

 

6,00

31,00

9

MKS Ogniwo Sopot

POM

14,12

 

15,00

29,12

10

KS BBRC Łódź

ŁDZ

9,58

14,00

3,00

26,58

11

RK Husar Bolesławiec

DŚL

 

12,00

12,00

24,00

12

KS Posnania Poznań

WLP

 

18,00

 

18,00

13

KS Rugby Wrocław

DŚL

 

10,00

 

10,00

14

Rugby Club Gorce Raba Niżna

MŁP

 

 

9,00

9,00

15

KS Rugby Gietrzwałd

WM

 

 

9,00

9,00

16

Arka Rumia Rugby Club

POM

 

 

6,00

6,00

17

KS Rugby Ruda Śląska

ŚL

 

 

6,00

6,00

18

GSZS Nowogrodziec

DŚL

 

 

3,00

3,00

 

Suma końcowa

 

371,20

259,00

186,00

816,20

Maciej Sylwester Misiak
TD
Polish Rugby Union

KNK7 U16: Powołanie na zgrupowanie do Myślenic RET: Szwajcaria v Mołdawia 29:26
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 74
 02 RC Orkan Sochaczew 18 70
 03 RC Lechia Gdańsk 18 59
 04 Up Fitness Skra Warszawa 17 56
 05 Edach Budowlani Lublin 17 48
 06 Master Pharm Łódź 18 45
 07 RC Arka Gdynia 18 37
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 26
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18 18
 10 KS Posnania Poznań 18 17