POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Klubowy Puchar Europy - III-IV runda14.12.2019


Za nami trzecia i czwarta runda (06-07.12.2019 i 13-14.12.2019) European Rugby Challenge Cup czyli Klubowego Pucharu Europy sezonu 2019/2020. Na drugim poziomie europejskich rozgrywek klubowych, dwadzieścia drużyn gra w fazie grupowej o osiem miejsc premiowanych awansem do ćwierćfinałów. 
 
Grupa 1
Enisei-STM 12:28 Castres Olympique
Worcester Warriors 34:28 Dragons
Castres Olympique 22:10 Enisei-STM
Dragons 25:16 Worcester Warriors
Klasyfikacja: 1. Newport Gwent Dragons (Walia); 2. Castres Olympique (Francja); 3. Worcester Warriors (Anglia); 4. Enisei-STM Krasnojarsk (Rosja). 
 
Grupa 2
Bayonne 11:19 Scarlets
RC Toulon 37:17 London Irish
London Irish 20:26 RC Toulon
Scarlets 46:5 Bayonne
Klasyfikacja: 1. RC Toulon (Francja); 2. Scarlets (Walia); 3. London Irish (Anglia); 4. Aviron Bayonnais (Francja).
  
Grupa 3
Agen 3:73 Bordeaux-Begles
Edinburgh Rugby 31:20 Wasps
Bordeaux-Begles 33:6 Agen
Wasps 7:9 Edinburgh Rugby
Klasyfikacja: 1. Union Bordeaux-Begles (Francja); 2. Edinburgh Rugby (Szkocja); 3. Wasps RFC (Anglia); 4. SU Agen Lot-et-Garonne (Francja).
 
Grupa 4 
Zebre Rugby Club 27:24 Brive
Bristol Bears 37:11 Stade Francais Paris
Brive 24:10 Zebre Rugby Club
Stade Francais Paris 16:18 Bristol Bears
Klasyfikacja: 1. Bristol Bears (Anglia); 2. CA Brive (Francja); 3. Stade Zebre Rugby Club (Włochy); 4. Stade Francais Paris (Francja).  
 
Grupa 5
Leicester Tigers 59:7 Rugby Calvisano
Cardiff Blues 54:22 Pau
Pau 34:29 Cardiff Blues
Rugby Calvisano 13:20 Leicester Tigers
Klasyfikacja: 1. Leicester Tigers (Anglia); 2. Cardiff Blues (Walia); 3. Section Paloise Pau (Francja); 4. Rugby Calvisano (Włochy). 
 
U20: Polska v Czechy 24:20 Walne PZR wybrało Prezesa i Zarząd
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin