POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Konferencje Szkoleniowe w Jarocinie31.10.2018

 
W dniach 21-23 września oraz 19-21 października br. odbyła się w Jarocinie konferencja szkoleniowa dla nauczycieli i trenerów biorących udział w projekcie „Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zakres tematyczny konferencji obejmował szkolenie z podstaw sędziowania rugby i Rugby TAG, szkolenie instruktorskie z rugby i Rugby TAG oraz bezpieczeństwo gry w kontakcie.
Zajęcia praktyczne (na boisku i hali sportowej) oraz teoretyczne prowadzili Krzysztof Krzewicki, Grzegorz Kacała, Sebastian Berestek oraz Artur Mrowicki.
 
Koordynatorzy programu „Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży” przypominają wszystkim nauczycielom i trenerom, którzy wzięli udziału w obowiązkowych konferencjach, że zgodnie z punktem 4 załącznika nr 1 do umowy „(...) W przypadku uzasadnionej nieobecności (przypadek losowy, zwolnienie lekarskie) na konferencji nauczyciel/trener jest zobowiązany do zorganizowania w swoim Klubie dodatkowego turnieju Rugby TAG z okazji np. Mikołajek. O miejscu, terminie i uczestnikach tego turnieju trener jest zobowiązany powiadomić nauczycieli oraz swojego oficera/koordynatora. O braku obecności na konferencji szkoleniowej należy poinformować oficera/koordynatora przynajmniej 5 dni przed konferencją, w przeciwnym wypadku Zleceniodawcy nie zostanie wypłacone wynagrodzenie za miesiąc w którym organizowane było szkolenie.”
W związku z powyższym koordynatorzy projektu dołączają specjalny formularz sprawozdawczy, który należy wypełnić po zorganizowanym turnieju i dołączyć do miesięcznej sprawozdawczości. Na turnieju organizowanym dodatkowo obowiązuje limit udziału minimum 4 szkół.
 
Mateusz Boruta
 
W załączniku "Tabela" z listą osób, które mają zaliczoną obecność na konferencji na podstawie obecności w zajęciach. 

U20: Powołania na konsultację do Cetniewa - Aktualizacja Wspomnijmy tych, którzy odeszli...
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin