POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Lubelskie: Eliminacje SLRT - Turniej II24.05.2019

 
II Turniej Szkolnej Ligi Rugby Tag, Tomaszowice
 
16 maja 2019 r w ramach Eliminacji do Turnieju Półfinałowego Szkolnej Ligi Rugby Tag, rozegrane zostały IV Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Jastków w Rugby Tag. Jak co roku gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach a mecze rozgrywano na starym boisku GOKiS Jastków. 
 
W zawodach udział wzięły szkoły z: Ożarowa, Miłocina, Snopkowa, Płouszowic i Tomaszowic. Ogółem prawie dwustu uczniów!  Rywalizacja w ramach Szkolnej Ligi Rugby Tag odbyła się w trzech kategoriach wiekowych IV, V i VI  klasy a w ramach Mistrzostw Gminy Jastków dodatkowo zagrały klasy VII i VIII. 
We wszystkich kategoriach zwyciężyły drużyny z Tomaszowic tym samym awansując do Finału Wojewódzkiego wraz z drużynami z drugich miejsc: SP Ożarów, SP Snopków i SP Miłocin.
 
Puchary wręczała Pani Helena Skomorowska Dyrektor SP w Tomaszowicach oraz zastępca Wójta Gminy Jastków Pana Andrzeja Deca.
Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki pamiątkowe ufundowane przez Jolantę Wach z Premium Garden. 
 
Ogromne słowa uznania należą się Panu Robertowi Ciechońskiemu głównemu organizatorowi za wspaniałe przygotowanie zawodów a wszystkim zawodnikom i nauczycielom oraz rodzicom uczniów za stworzenie fantastycznej sportowej atmosfery w jakiej odbywała się rywalizacja.
 
Szczególne podziękowania dla profesjonalistów z Elbrus Studio. To dzięki ich zaangażowaniu kolejny rok z rzędu mamy fantastyczne zdjęcia ze sportowych wyczynów naszych młodych zawodników. Link do strony ze zdjęciami [kliknij]
 
Lubelskie: Eliminacje SLRT - Turniej I Lubelskie: Eliminacje SLRT - Turniej III
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin