ME U18: Polska v Niemcy 3:3030.03.2018

W trzecim, finałowym meczu Mistrzostw Europy U18 grupy Trophy reprezentacja Polski po słabszej pierwszej połowie i wyrównanej drugiej (ostatnie dziesięć minut graliśmy bez jednego zawodnika) przegrała z Niemcami 3:30 (0:17). Wygrana zapewniła naszym przeciwnikom awans do grupy Championship.

W meczu o III miejsce Litwa uległa 7:31 Czechom, V miejsce zajęła Szwajcaria po zwycięstwie 29:24 nad Ukrainą, natomiast VII miejsce wywalczył Luksemburg pokonując 32:13 Łotwę, przegrany spadł do grupy Conference 1. Kto zastąpi łotyszy w grupie Championship dowiemy się po turnieju Conference 1, który odbędzie się w końcu kwietniu w Chorwacji.