POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

MMM: wygrane Ogniwa, Orkana i Koziołków02.06.2014

Młodzi zawodnicy Ogniwa Sopot, Orkana Sochaczew i UKS Koziołki Jerzykowo okazali się najlepsi w turniejach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w rugby 7 rozgrywanych wczoraj w Sopocie, Sochaczewie i Sosnowcu.
 
Wyniki – Sopot:
Ogniwo v RK Unisław 33-0, Lechia v Arka 5-14, Ogniwo v Arka 26-0, Lechia v RK Unisław 41-0, Arka v RK Unisław 31-0, Ogniwo v Lechia 28-0.
Klasyfikacja: 1.Ogniwo Sopot 9 87-0; 2.Arka Gdynia 6 45-31; 3.Lechia Gdańsk 3 46-42; 4.RK Unisław 0 0-105.
 
Wyniki – Sochaczew:
Budowlani Łódź v BBRC 19:0 (5:0), Orkan v Pogoń 5:0 (5:0), Budowlani Lublin v Marlin 24:0 (17:0), Budowlani Łódź v Orkan 0:26 (0:14), Pogoń v Budowlani Lublin 14:10 (7:5), BBRC v Marlin 15:7 (5:7), Budowlani Łódź v Budowlani Lublin 7:7 (0:0), Orkan v BBRC 38:0 (12:0), Pogoń v Marlin 17:0 (5:0), Orkan v Budowlani Lublin 19:10 (19:0), Budowlani Łódź v Marlin 7:5 (0:0), Pogoń v BBRC 43:0 (17:0), Orkan v Marlin 21:5 (14:0), Budowlani Lublin v BBRC 27:0 (10:0), Budowlani Łódź v Pogoń 10:7 (5:0).
Klasyfikacja: 1.RC Orkan Sochaczew 5 15 109:15; 2.KS Budowlani Łódź 5 12 43:45; 3.Pogoń Siedlce 5 11 81:25; 4.Budowlani Lublin 5 10 78:40; 5.BBRC Łódź 5 7 15:134; 6.Marlin Ozorków 5 5 17:86.
Najlepszy zawodnik turnieju Jakub Nowakowski (RC Orkan).
 
Wyniki – Sosnowiec:
Grupa A: RC Sparta Jarocin, RC Gorce Raba Niżna, RK Koliber Sosnowiec;
Grupa B: UKS Koziołki Jerzykowo, KS Posnania Poznań, RC Biało-Czarni Nowy Sącz, RzKS Juvenia Kraków.
N.Sącz  -  Koziołki 0-26, Juvenia  -  Posnania 15-5, Sparta – Koliber 0-28, Posnania – Koziołki 0-43, N.Sącz -  Juvenia 14-7, Gorce – Koliber 17-5, Posnania – N.Sącz 0-24, Juvenia – Koziołki 5-28, Gorce – Sparta 33-0;
1/2 finału: Gorce – N.Sącz 35-0, Koliber – Koziołki 0-38;
finały – o miejsca 5/6: Juvenia – Sparta 26-0; o miejsca 3/4: Koliber – N.Sącz  26-5; o miejsca 1/2: Koziołki – Gorce 28-21.
Klasyfikacja: 1.UKS Koziołki Jerzykowo 2.RC Gorce Raba Niżna 3.RK Koliber Sosnowiec 4.RC Biało-Czarni Nowy Sącz 5.RzKS Juvenia Kraków 6.RC Sparta Jarocin 7.KS Posnania Poznań.
Dziewczęta SP 29 najlepsze w Lublinie Test mecze siódemek w Pobiedziskach
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

International Invitation Women - KNK7
Dubai, 02.12.2021 - 04.12.2021

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 35
 02 RC Orkan Sochaczew 8 30
 03 RC Lechia Gdańsk 8 30
 04 Up Fitness Skra Warszawa 8 28
 05 Edach Budowlani Lublin 8 27
 06 Master Pharm Łódź 7 19
 07 RC Arka Gdynia 8 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 8 10
 09 KS Posnania Poznań 8 6
 10 Awenta Pogoń Siedlce 8 3