POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPK7 OOM: Dzień pierwszy18.07.2019

 
Komunikat nr 1
Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Rugby 7 - Słubice 18.07.2019
 
01. KS Budowlani Łódź – KR Husaria Kalisz 53:0 (36:0)
02. RC Orkan Sochaczew – KS Husar Bolesławiec 21:0 (14:0)
03. KS Budowlani Lublin – OKS Skra Warszawa 0:21 (0:7)
04. RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków – RC Lechia Gdańsk 40:0 (28:0)
05. KS Budowlani Łódź – OKS Skra Warszawa 24:0 (14:0)
06. RC Orkan Sochaczew – RC Lechia Gdańsk 41:0 (19:0)
07. KS Budowlani Lublin – KR Husaria Kalisz 19:0 (12:0)
08. RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków – KS Husar Bolesławiec 17:7 (12:7)
09. KS Budowlani Łódź – KS Budowlani Lublin 45:0 (21:0)
10. RC Orkan Sochaczew – RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków 0:33 (0:19)
11. OKS Skra Warszawa – KR Husaria Kalisz 33:0 (14:0)
12. RC Lechia Gdańsk – KS Husar Bolesławiec 19:5 (7:5)
 
Grupa A
1. KS Budowlani Łódź – 9 pkt. (122:0)
2. OKS Skra Warszawa – 7 pkt. (54:24)
3. KS Budowlani Lublin – 5 pkt. (19:66)
4. KR Husaria Kalisz – 3 pkt. (0:105) 
 
Grupa B
1. RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków – 9 pkt. (90:7)
2. RC Orkan Sochaczew – 7 pkt. (62:33)
3. RC Lechia Gdańsk – 5 pkt. (19:86)
4. KS Husar Bolesławiec – 3 pkt. (12:57) 

W półfinałach 19.07.2019 zagrają:
godz. 10.00  KS Budowlani Lublin v KS Husar Bolesławiec
godz. 10.20  RC Lechia Gdańsk v KR Husaria Kalisz
godz. 10.40  KS Budowlani Łódź v RC Orkan Sochaczew
godz. 11.00  RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa
                                                                                           
SĘDZIA GŁÓWNY
Wiesław Piotrowicz
 
Zdjęcia z uroczystości otwarcia OOM: Robert Tomczak

Przedłużenie "Zgłoszenia do rozgrywek" RE7 GPS: Skład na turniej w Łodzi
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin