POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Małopolskie: Turniej półfinałowy SLRT21.05.2019

 
W województwie małopolskim turniej półfinałowy Szkolnej Ligi Rugby TAG odbył się 16 maja br. na stadionie NHRK Kraków, przy ul. Karola Darwina 49A.
 
W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn z małopolskich Szkół Podstawowych, które walczyły o najwyższe miejsce na podium, a zarazem awans do ogólnopolskiego finału, który odbędzie się 25 maja br. podczas XXI Pikniku Olimpijskiego w Warszawie. W sportowej rywalizacji wzięło udział łącznie 94 dzieci, 49 chłopców i 44 dziewczynki. W turnieju zagrały Szkoły Podstawowe z Krakowa, Lubnia, Lubomierza, Kasinki Małej, Nowego Sącza i Prus. 
 
Wyniki - Klasy IV
SP 103 Kraków - SP 20  Nowy Sącz                    3:1
SP Kasinka Mała - SP Lubień                              1:6
SP 103 Kraków - SP Kasinka Mała                       0:7
SP 20 Nowy Sącz - SP Lubień                             0:8
SP 103 Kraków - SP Lubień                                 0:8
SP 20 Nowy Sącz - SP Kasinka Mała                  0:5
Klasyfikacja: 1. SP Lubień; 2. SP Kasinka Mała; 3. SP 103 Kraków; 4. SP 20 Nowy Sącz. 
Najlepszy zawodnik: Jan Słowiak
 
Wyniki - Klasy V
SP Prusy - SP 20 Nowy Sącz                              0:9
SP Prusy - SP Kasieńka Mała                             0:5
SP Lubień - SP 20 Nowy Sącz                             0:8
SP Kasieńka Mała - SP Lubień                            8:2
SP 20 Nowy Sącz - SP Kasieńka Mała                2:1
SP Prusy - SP Lubień                                         4:7
Klasyfikacja: 1. SP 20 Nowy; 2. SP Kasinka mała; 3. SP Lubień; 4. SP Prusy. 
Najlepsza zawodniczka: Oliwia Matras
 
Wyniki - Klasy VI  
SP37 Kraków - SP17 Nowy Sącz                        3:3
SP Lubień - SP Lubomierz                                  3:1     
SP17 Nowy Sącz - SP Lubomierz                       1:4
SP37 Kraków - SP Lubień                                   2:4
SP17 Nowy Sącz - SP Lubień                             3:5
SP37 Kraków - SP Lubomierz                             4:0
Klasyfikacja: 1. SP Lubień; 2. SP 37; 3. SP Lubomierz; 4. SP 17 Nowy Sącz.
Najlepszy zawodnik: Oliwer Bydłoń
 
Subregionalny Oficer Rozwoju
Stella Klinner-Hadelka
 
Małopolskie: Eliminacje SLRT - Turniej IV Zmarł Eugeniusz Kałużny
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin