POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet II30.09.2017

 
W Warszawie, 30 września br. rozegrano drugi turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 8 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 27:7. MVP Turnieju została Hanna Maliszewska ze zwycięskiego zespołu, organizatorem była drużyna AZS AWF Warszawa.
 
Eliminacje
KS Rugby Gietrzwałd v AZS AWF Warszawa 0:45
Juvenia Kraków v Biało-Zielone Gdańsk 12:24
Miedziowe Lubin v Diablice Ruda Śląska 12:27
Legia Warszawa v Black Roses Poznań 0:22
KS Rugby Gietrzwałd v Miedziowe Lubin 5:26
Juvenia Kraków v Legia Warszawa 26:12
Diablice Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 29:7
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 14:0
KS Rugby Gietrzwałd v Diablice Ruda Śląska 0:47
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 31:0
AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin 12:17
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 40:0
 
Półfinały I liga
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 47:0
Miedziowe Lubin v AZS AWF Warszawa 5:7
Półfinały Ekstraliga
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 22:5
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 28:5
 
Finał o miejsce VII : Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 0:33
Finał o V miejsce : Diablice Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 5:26
Finał o III miejsce : Legia Warszawa v Juvenia Kraków 5:24
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 27:7
 
Klasyfikacja
1. Biało-Zielone Gdańsk    8
2. Black Roses Poznań     7
3. Juvenia Kraków             6
4. Legia Warszawa            5
5. AZS AWF Warszawa     4
6. Diablice Ruda Śląska    3
7. Miedziowe Lubin           2
8. KS Rugby Gietrzwałd    1

Zdjęcia Dorota "Doris" Narolewska, doris.waw.pl. Więcej zdjęć [kliknij]
 
Regulamin TDiM nowelizacja Ekstraliga - Runda I - Kolejka XII
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 74
 02 RC Orkan Sochaczew 18 70
 03 RC Lechia Gdańsk 18 59
 04 Up Fitness Skra Warszawa 17 56
 05 Edach Budowlani Lublin 17 48
 06 Master Pharm Łódź 18 45
 07 RC Arka Gdynia 18 37
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 26
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18 18
 10 KS Posnania Poznań 18 17