POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet II27.09.2020


W Warszawie, 26 września br. rozegrano drugi turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 11 zespołów w tym po raz pierwszy Amazonki Lublin. Organizatorem była stołeczna Legia, a mecze rozegrano na boisku Skry. Tym razem w meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk zagrały z Legią Warszawa (a nie jak w ostatnich turniejach z Black Roses Posnania Poznań) zwyciężając 39:0.
 
Eliminacje
KS Budowlani Łódź v Biało-Zielone II Gdańsk 5:41
Diablice Ruda Śląska v Atomówki Łódź 48:0
AZS AWF Warszawa v Legia II Warszawa 12:15
Amazonki v Lublin v KS Budowlani Łódź 0:36
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 12:14
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 63:0
Biało-Zielone II Gdańsk v Amazonki Lublin 60:0
Diablice Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 30:5
Legia II Warszawa v Atomówki Łódź 5:17
Biało-Zielone II Gdańsk v Amazonki Lublin 45:0
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 44:0
Legia Warszawa v Juvenia Kraków 29:0
Biało-Zielone II Gdańsk v KS Budowlani Łódź 49:0
Diablice Ruda Śląska v Legia II Warszawa 29:0
AZS AWF Warszawa v Atomówki Łódź 10:0
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 52:0
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 17:5
Amazonki Lublin v KS Budowlani Łódź 7:49
 
Finał o VII miejsce: Legia II Warszawa v Atomówki Łódź 22:5 
Finał o V miejsce: AZS AWF Warszawa v Diablice Ruda Śląska 5:30 
Finał o III miejsce: Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 31:5 
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 39:0
 
MVP turnieju została Natalia Pamięta (Biało-Zielone Ladies Gdańsk)
 
Klasyfikacja 
01. Biało-Zielone Ladies Gdańsk      11
02. Legia Warszawa                         10
03. Black Roses Posnania Poznań    9
04. Juvenia Kraków                            8
05. Diablice Ruda Śląska                   7
06. AZS AWF Warszawa                    6
07. Legia II Warszawa                        5
08. Atomówki Łódź                             4
09. Biało-Zielone Ladies II Gdańsk    3
10. KS Budowlani Łódź                      2
11. Amazonki Lublin                           1
    
Klasyfikacja po II turniejach 
01. Biało-Zielone Ladies Gdańsk     20
02. Legia Warszawa                        17
03. Black Roses Posnania Poznań 17
04. Juvenia Kraków                         13
05. Diablice Ruda Śląska                13
06. AZS AWF Warszawa                  8
07. Legia II Warszawa                      8
08. Atomówki Łódź                           8
09. Biało-Zielone Ladies II Gdańsk  3
10. KS Budowlani Łódź                    2
11. Amazonki Lublin                         1
12. KS Rugby Gietrzwałd                 1 
 
Grzegorz Marszałek
Komisarz Rozgrywek MPK7
 
Zdjęcie: Biało-Zielone Ladies
Klubowy Puchar Europy - Półfinały MPJ7 i MPK7: I Turnieje Grand Prix
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 RC Orkan Sochaczew 7 18
 04 Edach Budowlani Lublin 7 18
 05 Awenta Pogoń Siedlce 6 17
 06 OKS Skra Warszawa 7 17
 07 RC Lechia Gdańsk 7 15
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 6 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0