POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet III25.03.2018

 
W Poznaniu, 24 marca br. rozegrano trzeci, zaległy turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 10 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Posnania Poznań 42:0.
 
Eliminacje
Juvenia Kraków v Miedziowe Lubin 34:5
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 56:0
Tygrysice Sochaczew v Legia II Warszawa 19:26
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 50:0
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 29:7
Legia II Warszawa v Barbarians 0:29
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 26:7
Juvenia Kraków v Diablice Ruda Śląska 36:12
Barbarians v Tygrysice Sochaczew 7:19
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 40:5
Juvenia Kraków v KS Rugby Gietrzwałd 40:5
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 17:5
Miedziowe Lubin v Diablice Ruda Śląska 26:12
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 7:17
Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 21:12
 
Finał o IX miejsce: Tygrysice Sochaczew v Legia II Warszawa 7:12
Finał o VII miejsce: KS Rugby Gietrzwałd v Diablice Ruda Śląska 7:20
Finał o V miejsce: Juvenia Kraków v Miedziowe Lubin 33:0
Finał o III miejsce: Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 14:5
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 42:0 
 
Klasyfikacja
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk      10
02.Black Roses Posnania Poznań    9
03.Legia Warszawa                         8
04.AZS AWF Warszawa                  7
05.Juvenia Kraków                           6
06.Miedziowe Lubin                         5
07.Diablice Ruda Śląska                  4
08.KS Rugby Gietrzwałd                  3
09.Legia Warszawa II                       2
10.Tygrysice Orkan Sochaczew        1 
 
Kolejność wszystkich turniejów i klasyfikacja generalna MPK [kliknij]
 
RET: Polska v Portugalia 25:27 ME U18: Championship - ćwierćfinały
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7
Kraków, 01.07.2022 - 03.07.2022

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 18 74
 02 RC Orkan Sochaczew 18 70
 03 RC Lechia Gdańsk 18 59
 04 Up Fitness Skra Warszawa 17 56
 05 Edach Budowlani Lublin 17 48
 06 Master Pharm Łódź 18 45
 07 RC Arka Gdynia 18 37
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 26
 09 Awenta Pogoń Siedlce 18 18
 10 KS Posnania Poznań 18 17