POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Seniorów 7 IV13.04.2015

 
AZS AWFiS Gdańsk w grupie Północnej i Tytan Gniezno w grupie Zachodniej zwyciężyły w czwartej serii turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Polski Seniorów 7. Turnieje w grupach Centralnej i Południowej zostaną rozegrane odpowiednio 18 i 19 kwietnia br.
 
Grupa Północna (Gdynia)
 
Eliminacja: Arka - Szczecinek 36:0 (19:0), AZS AWFiS - Szarża 19:21 (14:7), Unisław - Ogniwo 7:33 (7:19), Szczecinek - Ogniwo 0:34 (0:22), Lechia - AZS AWFiS 29:35 (29:7), Arka - Unisław 36:0 (14:0), Unisław - Szczecinek 15:12 (10:0), Lechia - Szarża 29:7 (19:7), Ogniwo - Arka  5:12 (0:7).
Grupa A: 1.Lechia Gdańsk; 2.AZS AWFiS Gdańsk; 3.Szarża Grudziądz
Grupa B: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.RK Unisław; 4.RK Szczecinek
 
Półfinały: Lechia - Ogniwo 0:20 (0:10); Arka - AZS AWFiS 12:14 (12:7)
 
Finał o V miejsce:  Unisław - Szarża 5:45 (5:19)
Finał o III miejsce:  Arka - Lechia  24:22 (12:12)
Finał o I miejsce: AZS AWFiS - Ogniwo 36:10 (17:5)
 
Klasyfikacja: 1.AZS AWFiS Gdańsk 16 pkt.; 2.Ogniwo Sopot 11 pkt.; 3.Arka Gdynia 9 pkt.; 4.Lechia Gdańsk 7 pkt.; 5.Szarża Grudziądz 5 pkt.; 6.KS Unisław 3 pkt.; 7.RK Szczecinek 1 pkt.
 
Klasyfikacja MPS 7 po IV turniejach: 
1.Lechia Gdańsk                 52/4 pkt
2.Arka Gdynia                    51/4 pkt
3.AZS AWFiS Gdańsk        41/4 pkt
4.RK Unisław                     36/4 pkt
5.Ogniwo Sopot                  24/4 pkt
6.Szarża Grudziądz            22/4 pkt
7.RK Szczecinek                 7/3 pkt
8.Czarni Pruszcz Gdański    3/1 pkt
9.Toruński Klub Rugby         2/2 pkt
 
 
Grupa Zachodnia (Jarocin)
 
Eliminacje: Tytan - Kaskada 33:5 (14:5), Husar - Sparta 21:10 (7:10), Kaskada - AZS ZUT 12:19 (0:14), Sparta - Black Gryffin 45:5 (26:0), Tytan - AZS ZUT 40:17 (12:12), Husar - Black Gryffin 50:5 (24:0).
Grupa A: 1.Tytan Gniezno; 2.AZS ZUT Szczecin; 3.Kaskada Szczecin
Grupa B: 1.Husar Bolesławiec; 2.Sparta Jarocin; 3.Black Gryffin Świdnica
 
Półfinały: Tytan - Sparta 19:0 (7:0); AZS ZUT - Husar 0:17 (0:12)
 
Finał o V miejsce: Black Gryffin - Kaskada 0:39
Finał o III miejsce: Sparta - AZS ZUT  20:26 (10:12)
Finał o I miejsce: Tytan - Husar  40:31(5:19)
 
Klasyfikacja: 1.Tytan Gniezno 14 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 9 pkt. 3.AZS ZUT Szczecin 7 pkt.; 4.Sparta Jarocin 5 pkt.; 5.Kaskada Szczecin 3 pkt.; 6.Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
 
Klasyfikacja MPS 7 po IV turniejach:
1.Tytan Gniezno                 57/4  pkt
2.Husar Bolesławiec           43/4  pkt
3.Sparta Jarocin                 19/3  pkt 
4.AZS ZUT Szczecin          18/2  pkt
5.Kaskada Szczecin           15/3 pkt
6.Posnania Poznań            11/1 pkt
7.Chaos Poznań                  9/1 pkt
8.Black Gryffin Świdnica       6/4 pkt
9.Lokomotywa Wolsztyn      6/2 pkt
 
Ekstraliga Faza II - Runda VII Mistrzostwa Polski Kobiet IV
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin