POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Najskuteczniejsi: II Liga 2021/202229.06.2022


W sezonie 2021/2022 w II Lidze Rugby punkty zdobywało sześćdziesięciu sześciu zawodników. Przedstawiamy pierwszych dwudziestu ośmiu według stanu na koniec sezonu (łącznie z meczami fazy finałowej) czyli sobotę 18 czerwca br. Liderem został Filip Wielgosz z Wataha Rugby Club Zielona Góra, która ostatecznie zajęła drugą lokatę w rozgrywkach, zdobył dla swojej drużyny 148 punktów.

01.    Filip Wielgosz - Wataha Zielona Góra - 148
02.    Usaia Navia - Hegemon Mysłowice - 95
03.    Adrian Szula - Hegemon Mysłowice - 45
04.    Vladyslav Korotun - Miedziowi Lubin - 43
05.    Tomasz Goliński - Hegemon Mysłowice - 42
06.    Michał Kopczyński - Wataha Zielona Góra - 40
07.    Kacper Górzyński - Rugby Team Olsztyn - 32
08.    Augustinas Bingelis - Wataha Zielona Góra - 30
09.    Mateusz Zabiegała - Rugby Ruda Śląska - 28
10.    Patryk Kołodziej - Rugby Ruda Śląska - 26
11.    Łukasz Jaszowski - Wataha Zielona Góra - 25
12.    Krzysztof Jopert - Rugby Ruda Śląska/Hegemon - 25
13.    Mateusz Lentowczyk - Wataha Zielona Góra - 25
14.    Raphael Meyer - Hegemon Mysłowice - 24
15.    Paweł Prokopowicz - Wataha Zielona Góra - 20
16.    Łukasz Wojtaszewski - Rugby Team Olsztyn - 20
17.    Wojciech Kutela - Wataha Zielona Góra - 20
18.    Mykeltie Opondo - Rugby Ruda Śląska - 20
19.    Filip Fleury - Wataha Zielona Góra - 20
20.    Dominik Styczeń - Hegemon Mysłowice    20
21.    Przemysław Kryszk - Rugby Team Olsztyn - 19
22.    Albert Florek - Hegemon Mysłowice - 19
23.    Tomasz Nimczyk - Miedziowi Lubin - 17
24.    Łukasz Kowalewski - Wataha Zielona Góra - 15
25.    Sebastian Szatkowski - Rugby Team Olsztyn - 15
26.    Konrad Konarzewski - Rugby Team Olsztyn - 15
27.    Łukasz Osiński - Hegemon Mysłowice - 15
28.    Andrzej Łuczyński - Rugby Team Olsztyn - 15

KGiD: Decyzja w sprawie finału I Ligi KNK7 U18: Powołania na ME7 do Ząbek
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Rumunia Polska

Rugby Europe Championship
Bukareszt, 04.02.2023

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
01 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 9 37
02 MKS Ogniwo Sopot 8 34
03 Edach Budowlani Lublin 8 31
04 RC Orkan Sochaczew 9 30
05 RC Lechia Gdańsk 9 22
06 Up Fitness Skra Warszawa 9 18
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5