POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Nowa strona internetowa RE20.01.2021


Początek tygodnia przyniósł nową, o wiele ciekawszą stronę internetową Rugby Europe. 
 
Federacja obiecuje dostarczać więcej informacji, pisać o pracy wykonywanej przez zrzeszone związki i opowiadać „dobre historie” o naszej grze w oczekiwaniu na powrót rozgrywek. Kolejna nowość to zapowiedź cyfrowego kalendarza, który będzie do pobrania w różnych wersjach w zależności jaką drużynę będziemy chcieli wybrać. Przygotowywana jest też możliwość wyboru języka, jako pierwsza będzie dostępna wersja francuskojęzyczna gdyż po angielskim jest to drugi język federacji, wszak należy pamiętać, że Rugby Europe wyewoluowała z francuskiej FIRA. Jest też zapowiedź rozbudowy działu Rugby 7, transmisji i retransmisji spotkań, trwają też prace nad rozbudową działu rozgrywek.
A tak Rugby Europe prezentuje swoją nową stronę:

Zauważysz, że sytuacja wygląda nieco inaczej, gdy wkraczamy w nowy rozdział naszej cyfrowej podróży.
To, co widzisz, to pierwsza wersja nowej witryny, zbudowanej wspólnie z naszą agencją cyfrową Gibe, dzięki zrozumieniu i analizie zachowań i pragnień naszych użytkowników.
Podstawą serwisu jest przede wszystkim uwzględnienie ewolucji platformy obsługującej mobilną publiczność.
Wyzwania związane z globalną pandemią sprawiły, że wszystkie nasze rozgrywki zatrzymały się na prawie rok, a bezpieczeństwo graczy i kibiców było najważniejsze, przyniosło też własne wyzwania związane z uruchomieniem w tym czasie nowej strony internetowej.
Z niecierpliwością czekamy jednak, kiedy wszystko wróci do „normalności” i będzie możliwe wznowienie naszych rozgrywek, uznaliśmy, że był to ważny czas, aby zaoferować Wam coś nowego.
Wideo i treści są dla nas sednem tego, co możemy Ci dostarczyć cyfrowo, a naszym zawodom i tym, którzy w nich biorą udział, oferujemy platformę do zaprezentowania swoich talentów rugby.
 
Tylko adres strony pozostał niezmieniony: https://www.rugbyeurope.eu/
 
KNK7: Polki zaproszone do Madrytu! KNM U20: Sprawozdanie z konsultacji w Sopocie
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 8 38
 02 Master Pharm Łódź 9 32
 03 Awenta Pogoń Siedlce 9 32
 04 OKS Skra Warszawa 9 27
 05 RC Lechia Gdańsk 9 20
 06 RC Orkan Sochaczew 9 19
 07 RC Arka Gdynia 9 19
 08 Edach Budowlani Lublin 8 18
 09 RzKS Juvenia Kraków 9 12
 10 RK Sparta Jarocin 9 0