POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Nowy Partner Techniczny Kolegium Sędziów03.04.2015

 
W dniu jutrzejszym wszyscy nasi przedstawiciele wybiegną na boiska w strojach naszego nowego Partnera Technicznego - firmy Gonga.
 
Już w zeszłym tygodniu na meczach Ekstraligi pojawiliśmy się w nowych strojach - w sobotę będziemy w nich również na pozostałych boiskach. Rozpoczynamy tym samym współpracę z firmą Gonga z Krakowa. Wzór na koszulce został specjalnie dla nas zaprojektowany przez łódzkiego grafika - Bogdana Telleza. Na naszej stronie i strojach pojawiło się logo Gongi a na koszulkach również loga związanych z Gongą portali i marek: Rugbypolska.pl, Skleprugby.pl oraz Rhino. W tej rundzie mamy do dyspozycji dwa zestawy kolorystyczne: fuksjowo-fioletowy oraz błękitno-pomarańczowy oraz czarne spodenki i getry.
 
Temat rozmów sponsorskich prowadzili z ramienia Gongi - Tomasz Plenkowski, a z ramienia Kolegium - Tomasz Jarowicz, którego w dalszych działaniach zastąpi Dariusz Reks. Liczymy na długofalową, owocną i partnerską współpracę.
 
Dziś również oficjalnie kończymy blisko 2 letnią współpracę z firmą Yocca. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Adamowi Wiśniewskiemu za udzielone nam w tym okresie zaufanie, wsparcie i pomoc sponsorską. Jesteśmy Pańskimi dłużnikami!
 
ME U18: Polska v Hiszpania 0:38 I liga - runda VII
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1