POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

OOM MPK7: Dzień pierwszy10.07.2021


W Krakowie rozpoczęły się finały Ogólnopolskiej Olimpady Młodzieży w Rugby 7, które mają wyłonić Mistrza Polski Kadetów

Dzień I - Eliminacje, 10.07.2021

KS Budowlani Comercecon Łódź - AZS AWF Warszawa 52:0
RC Orkan Sochaczew - KS Budowlani Lublin 31:0
RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków - MKS Pogoń Siedlce 43:0
RC Lechia Gdańsk - RC Arka Gdynia 12:29
KS Budowlani Comercecon Łódź - KS Budowlani Lublin 41:0
RC Orkan Sochaczew - AZS AWF Warszawa 24:7
RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków - RC Arka Gdynia 24:14
RC Lechia Gdańsk - MKS Pogoń Siedlce 36:0
KS Budowlani Comercecon Łódź - RC Orkan Sochaczew 28:12
KS Budowlani Lublin - AZS AWF Warszawa 24:0
RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków - RC Lechia Gdańsk 35:12
RC Arka Gdynia - MKS Pogoń Siedlce 45:0
Grupa A
1.    KS Budowlani Comercecon Łódź 9 pkt 121:12
2.    RC Orkan Sochaczew 7 pkt 67:35
3.    KS Budowlani Lublin 5 pkt 24:72
4.    AZS AWF Warszawa 3 pkt 7:100
Grupa B
1.    RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków 9 pkt 102:26
2.    RC Arka Gdynia 7 pkt 88:36
3.    RC Lechia Gdańsk 5 pkt 60:64
4.    MKS Pogoń Siedlce 3 pkt 0:124

Dzień II - Finały, 11.07.2021
Półfinały:
M1 10:00 KS Budowlani Lublin - MKS Pogoń Siedlce
M2 10:20 RC Lechia Gdańsk - AZS AWF Warszawa
M3 10:40 KS Budowlani Comercecon Łódź - RC Arka Gdynia
M4 11:00 RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków - RC Orkan Sochaczew
Mecze o miejsca:
M5 11:30 przegrany M1 - przegrany M2 (mecz o VII miejsce)
M6 11:50 zwycięzca M1 - zwycięzca M2 (mecz o V miejsce)
M7 12:10 przegrany M3 - przegrany M4 (mecz o III miejsce)
M8 12:30 zwycięzca M3 - zwycięzca M4 (mecz o I miejsce)
13:00 - Ceremonia zakończenia zawodów

Piotr Choduń
Komisarz Rozgrywek MPJ i MPK

Rugby Europe za zamkniętymi drzwiami Ekstraliga: Najskuteczniejsi gracze
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 4 20
 02 RC Lechia Gdańsk 5 20
 03 Up Fitness Skra Warszawa 5 17
 04 Edach Budowlani Lublin 5 17
 05 RC Orkan Sochaczew 5 15
 06 Master Pharm Łódź 3 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 5 9
 08 RC Arka Gdynia 5 8
 09 Awenta Pogoń Siedlce 5 2
 10 KS Posnania Poznań 4 0