POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Olsztyn: Zaproszenie na Mecz Charytatywny Rugby03.12.2019


Ta impreza jest skierowana do ludzi dobrej woli, tych, którzy mają serce dla innych. Od lat rugbiści, bokserzy i Fundacja Cancer Fighters organizują „Charytatywny Mecz Rugby” na szczytny cel, w tym roku będzie to V edycja imprezy! Uczestniczą w niej kluby sportowe, instytucje społeczne, firmy i biznesmeni. To mecz dla każdego, kto chce się pobawić na sportowo i wesprzeć dzieci. 
 
Tak też będzie i w tym roku. Spotykamy się 07 grudnia br. o godz. 10.00 na sztucznym boisku na Dajtkach ul. Żytnia 71 w Olsztynie. Każdy chętny do udziału w zabawie wpłaca wpisowe 20 zł, wpłaty należy dokonać przed meczem do puszki, która będzie wystawiona podczas spotkania. 
 
Po meczu o godz. 17.00 zapraszamy chętnych na licytacje, które odbędą się w Karczmie Moja Bawaria, plac Targ Rybny 16, Olsztyn. Cel: Dzieci z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, Oddział Onkologiczny, co roku staramy się wyposażyć Oddział w najpilniejsze rzeczy będące w naszym zasięgu. Jak do tej pory wspólnymi siłami zakupiliśmy szafki socjalne, profesjonalną maszynkę do włosów, komputer, łóżka specjalistyczne, a w tym roku skaner naczyniowy, który zmniejsza cierpienia dzieci przy iniekcji.
Miej serce i bądź z nami w najbliższą sobotę, 07 grudnia br.!
 
Licytacje będą również na naszej stronie „Charytatywny Mecz Rugby” na Facebooku, pod postami wpisujemy swoją cenę, każdy przedmiot będzie miał swój finał po godz. 17.00 w Karczmie Moja Bawaria, zapraszamy, tam będą rozstrzygnięte licytacje.
 
Henryk Pach

I Mistrzostwa Europy na Śniegu Zaproszenie na Kids Festival do Zenicy
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1