POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Oświadczenie o dobrostanie graczy03.06.2021


World Rugby, RFU, WRU i IRP spotkały się z Progressive Rugby, aby omówić dalszy rozwój dobrostanu zawodniczek i zawodników.
 
Po wirtualnym spotkaniu, które odbyło się 01 czerwca br. World Rugby, RFU, WRU, International Rugby Players i Progressive Rugby są zachęcani przez konstruktywny i pozytywny wstępny dialog dotyczący zaangażowania tego sportu w rozwój dobrostanu graczy na wszystkich poziomach.
 
Wszystkie strony bardzo troszczą się o rugby oraz społeczność graczy i chcą, aby ten sport był wszystkim, czym może być dla Rodziny Rugby. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że istnieją oczywiście różne poglądy na temat tego, jak osiągnąć ten cel, jesteśmy zachęcani, że istnieje wiele wspólnych płaszczyzn w pod kątem obecnych i przyszłych obszarów zainteresowania.
 
Jedną z mocnych stron rugby jest to, że jest to zróżnicowana i globalna rodzina ludzi, którzy są niezachwiani w swojej pasji do sportu i dobra obecnych, przyszłych oraz byłych graczy, niezależnie od tego, czy są administratorami, zawodnikami, trenerami, kibicami lub medykami.
 
Spotkanie to ustanowiło linię dialogu, ale co równie ważne, zrozumienie wspólnego celu: ciągłego rozwoju dobrostanu graczy w rugby na wszystkich poziomach gry. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację rozmowy, aby osiągnąć ten wspólny cel.
 
Ekstraliga: XVI kolejka w obiektywie Zmarł Ireneusz Pietrak
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań