POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

PNIRF: Jim Parton potrzebuje pomocy!13.08.2022


Drukuję apel Jima Partona, organizatora międzynarodowej amatorskiej imprezy rugby "The Piotrowice Nyskie International Rugby Festival", jego 11, a właściwie 12 edycja odbędzie się w Piotrowicach Nyskich w dniach 19-21 sierpnia br. Ale czy impreza będzie kontynuowana? Przeczytaj, zadzwoń 77 435 69 08 lub napisz do Jima maila bigjimparton@aol.com, możesz też napisać na stronie [kliknij]. Byłem na Festiwalu i potwierdzam, że takiej atmosfery nie ma nigdzie indziej, aby się o tym przekonać wystarczy pojechać do Piotrowic Nyskich. A teraz niech przemówi Jim.
 
To jest propozycja biznesowa lub oferta pracy dla asystenta. Ktoś jest poważnie zainteresowany? Potrzebuję pomocy, aby kontynuować imprezę w kolejnych latach.
 
The Piotrowice Nyskie International Rugby Festival już wkrótce w weekend 19-21 sierpnia br. Zwykle wszystko idzie dobrze, my - a raczej Anna (żona Jima - przyp. JW.) - prowadzimy dobrą imprezę, a wszyscy gracze i goście są mega pomocni i jest fajnie. Mam dobry skład drużyn, mężczyzn i kobiet. Właśnie teraz rekrutujemy Barbarzyńców. Zawodniczki i zawodników bez klubu, którzy chcą grać, ale nie mają drużyny. Na przykład Barbarians Women będą miały w składzie Ukrainki, Polki, Austriaczki i Czeszki. Super byłoby mieć też drugi zespół Barbarzyńców. Zarejestruj się! Powiedz znajomym! Poszukujemy kobiet i mężczyzn, którzy chcą jeszcze dołączyć do zabawy.
 
Rekrutacja drużyn mnie zawsze stresuje. Nie należę do żadnego klubu, nie mam komitetu turniejowego, nie jeżdżę na mecze i turnieje rugby, to się zapewne nie zmieni, mamy tu zbyt wiele innych rzeczy do zrobienia. W sumie jestem tylko ja i potrzebuję pomocy.
 
W zeszłym roku mówiłem, że będzie ostatni festiwal. Ale potem było jak zwykle wesoło, więc znowu jesteśmy i organizujemy kolejny. To wydarzenie jest zbyt dobre, żeby przestać robić to, co rozważałem. Turniej może dlatego jest wyjątkowy bo jako jedyny jest rozgrywany poza miastem. Wszyscy jesteśmy uwiezieni w tej małej wiosce i jedyne, co można zrobić, to dołączyć do imprezy! W tym roku przygotowuję niespodziankę, będzie tu największy basen w historii.
 
Nie mam czasu na marketing i poszukiwanie sponsorów (nie jestem w tym dobry, ani nie wiem gdzie ich szukać), którzy uczynią imprezę bardziej opłacalną finansowo i tańszą dla graczy.
Dlatego chcę zatrudnić asystenta. Albo ewentualnie „przekazać” turniej. Ty także możesz go mieć. My z Anną przygotujemy dla Ciebie wydarzenie, Ty przyprowadzisz zawodników i zawodniczki oraz znajdziesz sponsorów. Dlatego, że uważasz, że rugby wymaga promowania, albo dlatego, że widzisz szansę biznesową, która również zapewnia ten cel.
 
Możesz być z każdego kraju i każdej narodowości, ale najlepiej chyba poradziłby sobie Polak lub Czech. Może to pasować studentowi, który chce zdobyć doświadczenie biznesowe. Albo ktoś z istniejącym biznesem promującym sport. Turniej we właściwych rękach - już nie w moich - może być całkiem opłacalny. 
 
Jeżeli ktoś był na turnieju w przeszłości zapewne go uwielbia, tak jak wiele naszych stałych drużyn: Rugby Club Wageningen (Holandia), Moravia Brno (Czechy), Spartans RUC Melk (Austria), Rugby Olymp Praha (Czechy), Diablice i Rugby Ruda Śląska (PL), Frogs Warszawa (International). Przez te lata mieliśmy 45 narodowości w Piotrowicach Nyskich.
 
Polskie kobiety są teraz mistrzyniami Europy Rugby 7 i obecnie grają turniej w Chile, mając nadzieję, że zdobędą swoje miejsce w HSBC World Rugby Sevens Series 2023 jako główny zespół, co jest niesamowitym postępem w ciągu 11 lat, kiedy znam je z gry w Piotrowice Nyskie.
Ale żeby dotrzeć tam i dalej, złoty medal olimpijski, czemu nie? Przy korzeniach trawy musi być więcej pracy. One wiedzą o tym, kilka dziewczyn, które teraz grają w Chile było w zeszłym roku na festiwalu Piotrowicach Nyskich.
 
A Ty potencjalny Asystencie lub Dyrektorze Festiwalu odezwij jeżeli pojawisz się w Piotrowicach Nyskich, jeżeli nie przyjedziesz, a jesteś zainteresowany zadzwoń lub wyślij wiadomość.
 
Jim Parton
WRCSS: Santiago - Dzień pierwszy WRCSS: Santiago - Dzień drugi
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Gruzja

Mecz Przyjaźni
Łódź, 17.06.2023

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Mistrzostwa Europy 7 - KNK
Algarve, 09.06.2023 - 11.06.2023

Tabela Ekstraligi
01Budo 20111877
02Ogniwo Sopot1875
03Orkan Sochaczew1865
04Edach Budowlani1865
05Lechia Gdańsk1742
06Juvenia Kraków1838
07Arka Gdynia 1725
08Awenta Pogoń1819
09Posnania Poznań1819
10Up Fitness Skra18-72

Wyniki