POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

PPR7: VIII Turniej, Zduńska Wola04.05.2016

 
„Puchar Konstytucji”, VIII Turniej Pucharu Polski Rugby 7 odbył się 3 maja w Zduńskiej Woli na Stadionie MOSiR przy ul. Łaskiej 90.
 
Eliminacje
        AZS AWF - Miedziowi     45:0 (24:0)
        Obeliks - Olsztyn            26:5 (7:5)
        Białystok - RKZW           31:5 (19:0)
        Czarni - GRC                 28:5 (7:5)
        Tytan - AZS AWF          19:7 (12:0)
        Orkan - Obeliks              31:5 (14:5)
        RCC - Białystok              7:19 (7:7)
        BŁSA - Czarni                47:0 (26:0)
        Tytan - Miedziowi            38:0 (19:0)
        Orkan - Olsztyn              33:10 (19:0)
        RCC - RKZW                  14:7 (7:0)
        BŁSA - GRC                   47:5 (28:0)
 
Grupa A: 1.Tytan Gniezno; 2.AZS AWF Warszawa; 3.Miedziowi Lubin
Grupa B: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Obeliks Bełchatów; 3.Rugby Olsztyn
Grupa C: 1.Budowlani Łódź SA; 2.Czarni Bytom; 3.GRC Łódź
Grupa D: 1.Rugby Białystok; 2.RC Częstochowa; 3.RK Zduńska Wola 
 
Półfinały
Bowl: Miedziowi - RKZW 5:19 (0:19); Olsztyn - GRC 5:20 (5:10)
Plate: AZS AWF - RCC 10:5 (5:5) (0:0); Obeliks - Czarni 14:21 (7:7)
Cup: Tytan - Białystok 45:7 (26:0); Orkan - BŁSA 19:14 (12:0)
 
Finały
o XI miejsce: Miedziowi - Olsztyn 12:24 (5:12)    
o IX miejsce, finał bowl: RKZW - GRC 26:7 (7:7) 
o VII miejsce: RCC - Obeliks 12:10 (0:10)
o V miejsce, finał plate: AZS AWF - Czarni 28:7 (21:0)
o III miejsce: Białystok - BŁSA 5:35 (0:14)
o I miejsce, finał cup: Tytan - Orkan 10:14 (5:7)
 
Klasyfikacja końcowa VIII Turnieju PPR 7
1.RC Orkan Sochaczew 15 pkt.; 2.Tytan Gniezno 12 pkt.; 3.Budowlani Łódź SA 11 pkt.; 4.Rugby Białystok 10 pkt.; 5.AZS AWF Warszawa 9 pkt.; 6.Czarni Bytom 8 pkt.; 7.RC Częstochowa 6 pkt.; 8.Obeliks Bełchatów 5 pkt.; 9.RK Zduńska Wola 4 pkt.; 10.GRC Łódź 3 pkt.; 11.Rugby Olsztyn 2 pkt.; 12.Miedziowi Lubin 1 pkt.
 
Klasyfikacja po ośmiu turniejach  
1.Tytan Gniezno 84/8 pkt.; 2.Posnania Poznań 68/6 pkt.; 3.Lechia Gdańsk 60/5 pkt.; 4.RC Orkan Sochaczew 55/5 pkt.; 5.Budowlani Łódź SA 42/4 pkt.; 6.RC Częstochowa 37/5 pkt.; 7.Rugby Białystok 35/6 pkt.; 8.Czarni Bytom 21/4 pkt.; 9.AZS AWF Warszawa 19/3 pkt.; 10.Szarża Grudziądz 18/4 pkt.; 11.Obeliks Bełchatów 17/4 pkt.; 12.Ogniwo Sopot 15/4 pkt.; 13.AZS AWFiS Gdańsk 15/3 pkt.; 14.Kaskada Szczecin 11/3 pkt.; 15.RK Unisław 11/2 pkt.; 16.Husar Bolesławiec 9/1 pkt.; 17.Czarni Pruszcz Gdański 9/1 pkt.; 18.Miedziowi Lubin 8/5 pkt.; 19.Rugby Olsztyn 8/4 pkt.; 20.Legia Warszawa 8/1 pkt.; 21.GRC Łódź 6/3 pkt.; 22.Rugby Szczecinek 5/2 pkt.; 23.RK Zduńska Wola 4/1 pkt.; 24.Werewolwers Wąbrzeżno 2/1 pkt. 
 
Ireneusz Pietrak

Zdjęcia Mirosław Jabłoński
 
Towarzysko w Rudzie Śląskiej i Toruniu Postanowienie Komisji Gier i Dyscypliny
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin