POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

PPR7: V Turniej, Gniezno12.11.2015


V Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się we środę 11 listopada br. w  Gnieźnie na stadionie MOSiR przy ul. Strumykowej.
 
Eliminacje 
Ogniwo - Szarża 10:12 (5:0), Białystok – Miedziowi 21:5 (0:5), RCC - Kaskada 22:10 (5:5), BŁSA - Szczecinek 52:0 (28:0), Posnania - Ogniwo 31:0 (24:0), Lechia - Miedziowi 52:0 (35:0), Tytan - RCC 26:0 (12:0), Orkan - BŁSA 7:5 (7:0), Posnania - Szarża 38:5 (31:0), Lechia - Białystok 50:0 (24:0), Tytan - Kaskada 36:5 (24:0), Orkan - Szczecinek 48:0 (24:0).
Grupa A: 1.Posnania Poznań; 2.Szarża Grudziądz; 3.Ogniwo Sopot.
Grupa B: 1.Lechia Gdańsk; 2.Rugby Białystok; 3.Miedziowi Lubin.
Grupa C: 1.Tytan Gniezno; 2.RC Częstochowa; 3.Kaskada Szczecin.
Grupa D: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Łódź SA; 3.Rugby Szczecinek.
 
Półfinały
Bowl: Miedziowi - Kaskada 5:14 (0:0); Ogniwo - Szczecinek 35:0 (21:0)
Plate: Szarża - BŁSA 0:49 (0:21); Białystok - RCC 0:29 (0:17)   
Cup: Orkan - Posnania 29:12 (7:5); Tytan - Lechia 5:33 (5:12)
               
Finały
O XI miejsce: Miedziowi - Szczecinek 5:29 (0:17)
O IX miejsce (finał Bowl): Kaskada - Ogniwo 14:36 (14:5)
O VII miejsce : Szarża - Białystok 7:45 (0:24)
O V miejsce (finał Plate): BŁSA - RCC 26:5 (19:0)      
O III miejsce: Posnania - Tytan 19:17 (7:10)
O I miejsce (finał Cup): Lechia - Orkan 21:19 (14:7)
 
Klasyfikacja końcowa V Turnieju PPR 7
1.Lechia Gdańsk 15 pkt.; 2.RC Orkan Sochaczew 12 pkt.; 3.Posnania Poznań 11 pkt.; 4.Tytan Gniezno 10 pkt.; 5.Budowlani Łódź SA 9 pkt.; 6.RC Częstochowa 8 pkt.; 7.Rugby Białystok 6 pkt.; 8.Szarża Grudziądz 5 pkt.; 9.Ogniwo Sopot 4 pkt.; 10.Kaskada Szczecin 3 pkt.; 11.Rugby Szczecinek 2 pkt.; 12.Miedziowi Lubin 1 pkt.
 
Klasyfikacja po pięciu turniejach
1.Lechia Gdańsk 49/4 pkt.; 2.Posnania Poznań 46/4 pkt.; 3.Tytan Gniezno 44/5 pkt.; 4.RC Orkan Sochaczew 40/4 pkt.; 5.Budowlani Łódź SA 31/3 pkt.; 6.RC Częstochowa 23/3 pkt.; 7.Rugby Białystok 15/4 pkt.; 8.Szarża Grudziądz 12/3 pkt.; 9.Ogniwo Sopot 11/3 pkt.; 10.RK Unisław 11/2 pkt.; 11.Czarni Bytom 11/2 pkt.; 12.Legia Warszawa 8/1 pkt.; 13.Obeliks Bełchatów 8/2 pkt.; 14.AZS AWFiS Gdańsk 7/2 pkt.; 15.Kaskada Szczecin 6/2 pkt.; 16.Miedziowi Lubin 4/3 pkt.; 17.Gentlemen's RC Łódź  3/2 pkt.; 18.AZS AWF Warszawa 3/1 pkt.; 19.Rugby Szczecinek 2/1 pkt.; 20.Rugby Olsztyn 1/1 pkt.
 
1929: Kilka słów o rugby U18: Przygotowania do ME
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1