POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Skład na Czechy v Polska28.09.2018

 
Skład reprezentacji Polski seniorów, który zmierzy się z Czechami w sobotę, 29 września br. o godz. 14.00 na Stadionie Mládeže w Zlinie. W wyjściowym składzie mamy dwóch debiutantów, dwóch kolejnych na rezerwie. Mecz Czechy v Polska rozpocznie sezon 2018/2019 Rugby Europe Trophy.
 
Mecz można będzie obejrzeć w internecie na stronie Rugby Europe TV [kliknij], początek transmisji jest zapowiadany na godz. 13.53. 
 
Skład wyjściowy:
01. Kamil Bobryk - CS Vienne, Francja
02. Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
03. Robizon Kelberashvilli - Budowlani Lublin 
04. Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot 
05. Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot
06. Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin
07. Lowrie Seydak (debiutant) - Edinburgh Accies, Szkocja
08. Piotr Zeszutek, kapitan - Ogniwo Sopot  
09. Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
10. Mateusz Adamski - Budowlani Łódź SA
11. Grzegorz Szczepański - Ogniwo Sopot
12. Daniel Gdula - Pogoń Siedlce
13. Michał Jurczyński (debiutant) - Juvenia Kraków
14. Andrzej Charlat - CSB Beaune Rugby, Francja
15. Krystian Pogorzelski - Budowlani Łódź SA 
 
Rezerwa:
16. Michał Gadomski (debiutant) - Orkan Sochaczew
17. Radosław Bysewski - Ogniwo Sopot
18. Wojciech Król - Budowlani Lublin
19. Marek Mirosz - Pogoń Siedlce
20. Artur Fursenko (debiutant) - Orkan Sochaczew
21. Wojciech Piotrowicz - Ogniwo Sopot
22. Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
23. Sebastian Kostałkowski - Skra Warszawa
 
Sztab szkoleniowy:
01. Duaine Lindsay - I trener
02. Christian Hitt - trener 
03. Stanisław Więciorek - trener asystent, młyn
04. Jurij Bukhalo - trener asystent, atak
05. Joshua Bennett - analiza video
06. Grzegorz Witczak - kierownik
07. Karol Grablowski - Fizjo
08. Kamil Iwańczyk - Fizjo
 
Head Coach
Duaine Lindsay
 
RET: Kadra Polski na mecz z Czechami RET: Czechy v Polska 22:41
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin