POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Skład na Holandia v Polska28.02.2020


Sztab szkoleniowy reprezentacji podał skład drużyny na mecz z Holandią. Na boisko w pierwszym składzie wybiegnie siedmiu zawodników z lig zagranicznych w tym trzech debiutantów, kolejnych dwóch będzie gotowych do wejścia z ławki rezerwowych. Wśród nieobecnych wymienia się Kamila Bobryka, Kacpra Ławskiego czy braci Aleksandra i Jędrzeja Nowickich.

 
Mecz Rugby Europe Trophy Holandia v Polska zostanie rozegrane w sobotę, 29 lutego br. o godz. 15:00 na Nationaal Rugby Centrum Amsterdam przy Bok de Korverweg 6.

Transmisję w internecie przeprowadzi Rugby Europe TV [kliknij]

Pierwszy skład:
24. Thomas Fidler (Chinnor RFC Thame)
02. Grzegorz Buczek (Lechia Gdańsk)
03. Zenon Szwagrzak- debiutant (RFC Pontypool)
04. Edward Krawiecki (Bromsgrove RFC)
05. Mateusz Bartoszek (RC Bassin d’Arcachon RCBA)
06. Stanisław Powała-Niedźwiecki (Ogniwo Sopot)
07. Dawid Rubasniak- debiutant (Ebbw Vale/Newport Dragons)
08. Piotr Zeszutek- kapitan (Ogniwo Sopot)
09. Dawid Plichta (Orkan Sochaczew/Master Pharm Rugby Łódź)
10. Daniel Gdula (Posnania Poznań/Master Pharm Rugby Łódź)
11. Tomek Pozniak- debiutant (Bristol University RFC)
12. Patryk Reksulak (Master Pharm Rugby Łódź)
13. Kewin Bracik (Lechia Gdańsk)
14. Grzegorz Szczepański (Awenta Pogoń Siedlce)
15. Ross Cooke (Gala RFC Galashiels)
 
Rezerwa:
16. Michał Gadomski (Orkan Sochaczew)
17. Adrian Chróściel (Awenta Pogoń Siedlce)
18. Adam Piotrowski (Hawick RFC)
19. Michał Musur (Edach Budowlani Lublin)
20. Jan Cal (Skra Warszawa)
21. Marek Przychocki (Ogniwo Sopot)
22. Sam Stelmaszek (Maccelsfield RUFC)
25. Radosław Bysewski (Ogniwo Sopot)
 
Sztab szkoleniowy:
- I Trener - Duaine Lindsay
- Asystent - Stanisław Więciorek
- Asystent - Karol Czyż
- Lekarz - Bartosz Chudzik
- Fizjoterapeuta - Karol Grablowski
- Fizjoterapeuta - Kamil Łódzki
- Technik (logistyka) - Grzegorz Witczak

Zmarł Jerzy Klockowski Biuro PZR: Informacja o PIT-11
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 5 24
 02 OKS Skra Warszawa 5 18
 03 RC Lechia Gdańsk 5 14
 04 RC Arka Gdynia 5 13
 05 RC Orkan Sochaczew 5 13
 06 Master Pharm Łódź 5 12
 07 Awenta Pogoń Siedlce 5 12
 08 Edach Budowlani Lublin 5 8
 09 RzKS Juvenia Kraków 5 7
 10 RK Sparta Jarocin 5 0