POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Skład na Polska v Niemcy31.10.2019

 
Skład reprezentacji Polski seniorów, który zmierzy się z Niemcami w meczu Rugby Europe Trophy, w sobotę, 02 listopada br. o godz. 15.00 na Stadionie Miejskim w Łodzi, Al. Unii Lubelskiej 2. W pierwszym składzie pojawi się pięciu debiutantów, kolejnych czterech może wejść z ławki rezerwowych.
Transmisja na Polsat Sport Fight
 
Skład wyjściowy:
01. Bachurzewski Craig - Hawick RFC
02. Buczek Grzegorz - Lechia Gdańsk
03. Fidler Thomas, debiutant - Chinnor RFC Thame
04. Krawiecki Edward, debiutant - Bromsgrove RFC
05. Ławski Kacper - CAP Rugby Pontarlier
06. Pacewicz Nicolas, debiutant - CS Bourgoin-Jallieu Rugby
07. Cal Jan, debiutant - Skra Warszawa
08. Zeszutek Piotr, kapitan - Ogniwo Sopot
09. Plichta Dawid - Master Pharm Rugby Łódź
10. Gdula Daniel - Master Pharm Rugby Łódź
11. Cooke Ross - Gala RFC Galashiels
12. Reksulak Patryk - Master Pharm Rugby Łódź
13. Szczepański Grzegorz - Pogoń Siedlce
14. Stelmaszek Sam, debiutant - Sale FC Rugby
15. Pogorzelski Krystian - Master Pharm Rugby Łódź
 
Rezerwa: 
16. Wiecaszek Kamil, debiutant - Budowlani Lublin
17. Chróściel Adrian - Pogoń Siedlce
18. Piotrowski Adam - Hawick RFC
19. Musur Michał, debiutant - Budowlani Lublin
20. Bryl Artur, debiutant - Juvenia Kraków
21. Janeczko Bartłomiej, debiutant - Juvenia Kraków
22. Rajewski Przemysław - Pogoń Siedlce
23. Bysewski Radosław - Ogniwo Sopot
 
Sztab szkoleniowy:
- I Trener - Duaine Lindsey
- Asystent - Stanisław Więciorek
- Asystent - Karol Czyż
- Lekarz - Bartosz Chudzik
- Fizjoterapeuta - Karol Grablowski
- Technik (logistyka) - Grzegorz Witczak
- Analiza video - Przemysław Pustkowski
 
Duaine Lindsey

Skład reprezentacji Niemiec w załączniku JPG.
 
Kurs Level 2 WR: Informacja uzupełniająca RET: Biało-czerwoni chcą sprawić niespodziankę
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin